• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
@Charlip , čestitke. Lijepo izgleda. I sviđaju mi se daske na plugu.
Koja je godina i koliko sati ima? Iz koje zemlje?
Ne budu dugo daske masne i lijepe 😅

A traktor je inače 2007 god.,sati ima 9300 i došao je iz daleke Danske😎
 
  • Like
Reactions: ZJ

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
512
Kak to nabavljao? Sam iščeš ili imaš nekoga tam?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Pa i nije tak daleka ta Danska...bil sam u njoj bezbroj puta... ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Ma nije tak daleko kad ideš avionom ;)
Je, videl sam tam i nekoliko traktora
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
602
Čestitke na prinovi, to je power mjenjač ili AC?I kako se mjenjac ponasa na tim satima?
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Kak to nabavljao? Sam iščeš ili imaš nekoga tam?
Sve sam,i tražim i organiziram prijevoz i na kraju plaćam 🤪
Da nema korone išel bi ga i gledat al sam se moral zadovoljiti sa slikama i videima.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Čestitke na prinovi, to je power mjenjač ili AC?I kako se mjenjac ponasa na tim satima?
Power je,nije vario. A kaj se šaltanja tiče odlično je,iskreno se nisam nadao da bude toliko dobro kolko zapravo je. Jedino je malo veća razlika iz 12 u 13 al to je standard kod njih. Ovaj tjedan mi dođe serviser pa ćemo ga pregledati detaljnije i iskalibrirat brzine tak da bude sve tip top. Danas stavljeni svi filteri i ulje u motoru i hidraulici/getribi .

Ko ti ga dopeljal? Koja firma?
KOS Transporti
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Bilo je da njemu nijedan kamion ili prikolica ne idu širom arnjevi(mislim radi širine traktora) i lakšeg utovara/istovara.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ovo su dopeljali na megi i jednu stranu može raširiti stup a nije nekaj posebno širok,2.55.Samo je bil previsok,gume su spustili do kraja da bi mogli krov zatvoriti.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Sve sam,i tražim i organiziram prijevoz i na kraju plaćam 🤪
Da nema korone išel bi ga i gledat al sam se moral zadovoljiti sa slikama i videima.
Čestitke na prinovi.
Znači kupio si ga na neviđeno? Samo preko slika.
A kak ide uplata, kod utovara ili prije? Pitam radi sigurnosti. To si kupio preko neke firme u Danskoj ili preko privatnika?
Nek ti je sretna kupovina.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Da na neviđeno je kupljen, tražim što više slika i videa pa donekle mogu neke stvari vidjet al naravno nije to isto ko biti tam. Ne kupujem od privatnika samo od firmi koje se tim bave,provjerim firmu čim više mogu da se uvjerim da sve štima i do sad je uvijek bilo sve kak treba. A uplata ide naravno prije jer nema utovara ak oni ne vide novce na računu a opet prijevoz ne može toliko čekat kad dođe na utovar pa da ja onda tek uplatim jer treba par sati da novci sjednu.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Da ne spamamo temu oranja. I još mi ga je otključao da ide u 19 brzini 50 na 2000 okretaja tak nema više šparanja🤣
 

damir098

Član
Tu od
21 Sij 2021
Poruka
36
Lijep pozdrav, novi sam na forumu. Za početak ponosni sam vlasnik plavca T5 95. Međutim potrebni su mi utezi za isti pa me zanima jeli netko možda prodaje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh