• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

R

Ratarko

Guest
Nije velika cijena .
Ne pišu radni sati , jako bitno po meni , pogotovo što je sve detaljno nabrojano kao i činjenica da je od prvog vlasnika te da ima teh. dokumentaciju .

Kako su cijene polovnih traktora u zadnjih 5 godina otišle duplo prema gore onda je ovo super ponuda . Druga stvar je da se prije 5 godina za te novce mogao pronači traktor NH Ford `94 godina i 170 KS ( novi dizajn ) - kupio jedan moj frend .

Još malo o tome traktoru :
Kako ja imam donekle slično čudovište iz toga doba mogu ti reči da se tu treba paziti upravo na to što traktor ima EHR , kao i elektronsku prednju konzolu ( display ) . Iz moga skromnog iskustva mislim da je to malo elektronike upravo največi problem na tome traktoru .

Eto malo razmišljanja čovjeka koji se ne boji reči ono što misli 8)
 
B

Bobo

Guest
Evo, kao sto Ratarko kaze; bitno je koliko sati ima taj traktor, ali po izgledu cisto sumnjam da ima preko 10 000, mozda nema ni preko 5 000. Ako je 92.g. kao sto pise, i sa svom tom zivom opremom, traktor uopce nije skup...

Da mi treba traktor preko 100 KS ne bih se bojao kupiti ovaj. Elektroniku ne volim, ali bih ju u ovom slucaju i oprostio...
 
R

robert

Guest
kolegi dosao prije par dana.full oprema osim zadnjeg ehr-a.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Stvarno je čudan na prvi pogled , pogotovo za mene ratara :shock:
Å ta ti radi taj frend da mu treba tako specijalni traktor ? Vočarstvo ?
 
P

Picek

Guest
robert kaže:
da,jesu veca zbog carine od 15 %,a traktore mozes preko njihovih trgovaca kupit u rh.mebi je jedan nudio za 31000e 100ks sa gotovo svom opremom,a kod nas sa standardnom izadje 32-33000e
carina u Srbiji je 17% na nove traktore..
i onda se naši seljaci žale, ja ne znam kako njihovi to uspiju izdržavati..
doduše kvalitetna zemlja u Vojvodini sve to poništava ali ipak, cijene su katastrofalno visoke..
 
B

Bobo

Guest
Ne kupuju oni IMT, jer znaju sto je IMT bio i sto je IMT sad...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa ja sam vidio da je na njihovim poljima IMT dominantan...bio je neki prilog u plodovima zemlje i samo imt-ovi deri po polju...
 
B

Bobo

Guest
Da, a ni jedan od njih nije noviji od 1990.g. Tako i kod nas prevladava IMT. Imam tamo dosta rodbine (vojvodina) i kazu mi kad god vidimo kaki veliki traktor, odmah se sjetimo tebe. Kod njih je vec prava rijetkost vidjeti malog seljaka, jer su ovi veliki pootimali svu zemlju i oni ju rade s JD-ima, fendt-ovima i njima slicnim...


IMT je i tamo proslost...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Å to se tiče onog traktora iz oglasnika, nema zamjerke...osim jedne... :lol: Prvo što bih napravio na njemu je da bi skinuo ona dva prednja svjetla jer su TURBO RETRO i ugradio bi ih u modernijem izdanju naprijed na onaj crni dio maske; možda čak i više od 2 komada... Vjerujem da bi mu to "pomladilo" i poboljšalo izgled... Neznam za vaša mišljenja, al meni je oduvijek bilo ružno vidjeti svjetla u tom stilu; na dva flaha izbočena ispred svega...

Da, ta svjetla jako kvare izgled.
Moj fotomontaža

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
@zjockoo

Opa , dobro tebe ide sa uređivanjem slike :D , svaka čast .
Pitanje je samo da li ima mjesta ispod hube jer gore zna biti jako knap , makar sa jedne strane jer mislim da ima filer zraka tu ispred pa bi možda smetalo . Svakako da na tvojoj slici izgleda malo modernije nego na originalnoj .
 
R

robert

Guest
ha jebemu,pa onda bi se i mi trebali poznavat. :wink: ja i roki smo bili u istom razredu
 
M

marko

Guest
robert kaže:
ha jebemu,pa onda bi se i mi trebali poznavat. :wink: ja i roki smo bili u istom razredu
Ja sam mlađi od vas godinu ili dvije išao sam smjer fitofarmaceut i upiso fakultet kao i roky! neču sad reči kak se prezivam al najvjerovatnije za koji tjedan ču doči u apševce na pregovore sa rokiyem za višnje pa ti javim pa se ako želiš da se vidimo!
 
M

marko

Guest
robert kaže:
jesi ti isao u razred sa katicem i antincem?
nisam ni sa jednim išao! na školi su ja mislim bila dva katiča mladji je dvje generacije ispod mene a stariji generaciju ispred mene! 4e generacija 1998- 2002 god! a ti!
 

Najnoviji postovi

Na vrh