• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ROKI
Lijepe slike. Daj malo reci, brzinu oranja dubinu, širinu....
Koliko traktor ima kg?
 
R

ROKI

Guest
To je jako plitko išlo jer je bilo iznimno tvrdo i odustao sam (na 2. slici), a na prvoj smo ga samo uštimali i tamo je išao oko 25 cm duboko, oko 7.2 km/h na 2000 o/min.

Traktor ima oko 3450-3500 kg sa tegovima naprijed i u zadnjim točkovima. Plug je težak 630 kg i to je Lemken 3x12" 2+1.
 
R

Ratarko

Guest
@ROKI
Napokon slike
eusa_clap.gif
 
M

marko_18

Guest
e pošto se tu radi o nh, a nh i ford si jedno te jedno mene zanima kolko teški uteg da stavima na prednji hidraulik( imam forda 7840SLE 125ks)..pa ako ko zna nek mi odg
 
C

Coaktor

Guest
Zna li netko postoji li generalni zastupnik ili ovlašteni dealer New Hollanda?
 
B

Bobo

Guest
Ovo nasao na New Holland sluzbenoj stranici...

Ovo bi trebao biti generelni zastupnik:
GRAPO
Ventilatorska 5b
10250 Zagreb – Lucko
Phone: 00385 1 6531077/9
Fax: 00385 1 6531080
Email: gra-po@zg.htnet.hr
 
R

ROKI

Guest
Generalni zastupnik za New Hollanda u HR je Agria iz Puščina, Čakovec. Imaju predstavništo i u Zagrebu. Telefon: 01/652-1936 u Zagrebu, a 040/328-277 u Čakovcu.

Koji traktor te interesira?
 
M

matija

Guest
Bobo kaže:
Ovo nasao na New Holland sluzbenoj stranici...

Ovo bi trebao biti generelni zastupnik:
GRAPO
Ventilatorska 5b
10250 Zagreb – Lucko
Phone: 00385 1 6531077/9
Fax: 00385 1 6531080
Email: gra-po@zg.htnet.hr
oni su zastupnici za nh građevinsku mehanizaciju
 
B

branko

Guest
ROKI kaže:
Generalni zastupnik za New Hollanda u HR je Agria iz Puščina, Čakovec. Imaju predstavništo i u Zagrebu. Telefon: 01/652-1936 u Zagrebu, a 040/328-277 u Čakovcu.

Koji traktor te interesira?


tocnije Agria-NH Obrisan neispravan link. ali su im stranice vec par godina under construction
 
B

Bobo

Guest
matija kaže:
oni su zastupnici za nh građevinsku mehanizaciju

Nemam ti ja pojma... U google upisao NH hrvatska i izbaci mi NH stranicu... nit sam citao nit gledao, samo naletio na dealers link, odabrao Croatia i to je to...
 
R

Ratarko

Guest
Nije valjda odluka pala ... jooooj što će biti aldumaš !!!???
Pijem četveroduplu kavu sa šlagom i uvozno pivo iz male boce kada traktor dođe :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
jojojoj...kako mi je na sajmu u virovitici zapeo New Holland TM155...jbg...e jel zna koja se cijena krece o njemu...ja trazio zastupnike i da se raspitam o cjeni nije ih bilo nigdje...grrr :x :x :x
 
R

Ratarko

Guest
Koštao je 48.500 € .
Sa powershiftom , kompresorom , prednjih hidraulikom i još nekom cakom je bio 54.000 € .
Ja sam se isto zanimao . Odlična zamjena za mog RX-a !!!
 
M

matija

Guest
Ratarko kaže:
Koštao je 48.500 € .
Sa powershiftom , kompresorom , prednjih hidraulikom i još nekom cakom je bio 54.000 € .
Ja sam se isto zanimao . Odlična zamjena za mog RX-a !!!
nije puno.čisto pristojna cijena
 
S

sapat

Guest
Ratarko kaže:
Ja sam se isto zanimao . Odlična zamjena za mog RX-a !!!
Jel to aldumaš na vidiku :?: :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
e hvala ratarko...imas pivo... :blackeye ...bit ce slika...samo kad bratic donese fotoaparat pa da prebacim...tu smo mi oko 15 minuta oko tog new hollanda bili...cak bi jeftinije izasao sam manjom opremom...u biti sad znam cijenu hvala...
 

Najnoviji postovi

Na vrh