• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

Z

zrine892

Guest
auu što je dobar...molim zapakirajte i meni te posaljite na moju kucnu adresu...;) ;) ;)
 
R

robert

Guest
T 7050 ,to je novi model max snage 240ks.traktor godine 2008 je T 7060,a njego cijena je oko 135000e,znaci ovaj na slici je mozda 5-10 tisuca manje.iznutra je jednostavno fantastican.....
 
K

KRESO

Guest
zrine892 kaže:
auu što je dobar...molim zapakirajte i meni te posaljite na moju kucnu adresu...;) ;) ;)


ja ću svoju adresu poslati na pp :mrgreen:
 
R

ROKI

Guest
Motor Iveco NEF 4,5 l, 106 ks pri 2500 o/min., 424 Nm. Stari TL je imao isto 4,5 l ali 100 ks i 370 Nm što je velika razlika. Interijer je malčice drugačiji, mjenjač je isti. Prednja vuča ima veći zakretni kut točkova od oko 60 stupnjeva (prije 55) i još par sitnih razlika ima (nepadaju mi na pamet sada).

Gledao sam ga sad na sajmu u Veroni i na ljeto ću mu izgleda isprobat klimu. ;)
 
P

pf-steyr

Guest
ROKI kaže:
Motor Iveco NEF 4,5 l, 106 ks pri 2500 o/min., 424 Nm. Stari TL je imao isto 4,5 l ali 100 ks i 370 Nm što je velika razlika. Interijer je malčice drugačiji, mjenjač je isti. Prednja vuča ima veći zakretni kut točkova od oko 60 stupnjeva (prije 55) i još par sitnih razlika ima (nepadaju mi na pamet sada).

Gledao sam ga sad na sajmu u Veroni i na ljeto ću mu izgleda isprobat klimu. ;)

Sta stize u dvor.......
 
R

ROKI

Guest
Još nije kaparisan, no bit će uskoro. Bit će to drugi "tulipan" u avliji. :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ajde majstore, ako imaš para, samo uzmi pa se klimatiziraj! hehehehe!
 
S

sapat

Guest
ROKI kaže:
Još nije kaparisan, no bit će uskoro. Bit će to drugi "tulipan" u avliji. :mrgreen:

naruči onakovo plavo sjedalo, baš je cool 8)
 
R

ROKI

Guest
serija T 5000 106 ks. Cijena, cijena... Vrlo povoljna. :mrgreen: Nemam točnu cijenu jer dobio sam okvirnu zato što je model tek izašao. Sa svom opremom, dakle svom, manje od 42000 eura+PDV. No to nije konačna cijena. ;)
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
Ljudi di se mogu kupiti prednji pogonski kotači za new holanda 280/70 16 a da nisu 1500 kn svaki. treba mi za moj radni stroj takva ili slična guma.felga je 16 ali ove obične 7.5x16 kao za tomu vinkovića su mi preuske
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Danas smo se ponovili za jednog NH TD5050 ali još mora proći Gudovac jer mi je bliže za voziti kući.Bit će više slika kad ga skinemo s kamiona.

slikesmobitela1146.jpg


slikesmobitela1145.jpg


slikesmobitela1144.jpg
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Čestitam na kupnji. :D
Lijep stroj. :D

Vidim da je to nova TDD serija.
Kaj ima od opreme?
Cijena???????
Mjenjač?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
to je TD5050 ,ima mjenjač 20+12 , 0,4-40km/h,klima ,novi motor 4500cm3,dolazi još prednji hidraulik i kardan,mehanički reverzer a cijena je" sitnica"30000 eura +pdv.
 

Najnoviji postovi

Na vrh