• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
mislim da je 23000 ali onaj stari tdd.S klimom i mjenjačem 20+12 tdd 95 je 25500eur.Mi smo naručili tdd95 ali zbog klime su isporučili novi model td5050 po istoj cijeni.Ne znam da li će tako biti i ubuduće.Vidjeti će se cijena sad na sajmu.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
hvala svima na lijepim željama ,što se tiče gajbe mi ćemo biti u nedjelju cijeli dan na sajmu .Traktor je 95ks s novijim motorom nef 3,prilagođen za biodizel,4500cm3,moment 390Nm smanjene potrošnje goriva od nekih cca 230 g/kwh.Koga zanima još podataka ima na itro.si .Čak ni Talijani koji ga prave još nemaju podatke a ovaj slovenski zastupnik ima sve.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Je prednja hidraulika u cijeni ili posebno. Traktor je lijep, puno radnih sati s njim
 
J

japa

Guest
evo jedne dileme...

koja je bolja kupnja new holland t 6050 (126 ks) 54 290 eura bruto, ili Claas Ares 656 rc (132 ks) 55 000 eura bruto

i jedan i drugi imaju power shuttle odnosno hexashift, težina praznih je nh: 5030 kg( s utegom 5400), claas 6100 kg( s utegom 6800)kg, nh ima amortiziranu kabinu...nh t 6050 to je netom izašao novi model, oprema ostala je vrlo slična ( zračno sjedalo, brisači iza i naprijed, ehr, i ostale sitnice) , claasova kabina je malo prostranija, i claas je konstrukcijski nešto robusniji...
da li bi oba dva mogla orati s plugom 4 brazde i na koliko cola ? hvala
 
M

mladen

Guest
po mojoj nekoj ludoj logiki bolji bi ti bio klas zato sto je tezi a i 6 konjica nije za bacit pa bi mo meni kud i kamo lakse klas vuko 4 brazde moj ti je predlog 14 cola.
to bi bijo moj izbor ;)
demi reci jesil klasa gledo u djakovu kod lasla
 
J

japa

Guest
mladen kaže:
po mojoj nekoj ludoj logiki bolji bi ti bio klas zato sto je tezi a i 6 konjica nije za bacit pa bi mo meni kud i kamo lakse klas vuko 4 brazde moj ti je predlog 14 cola.
to bi bijo moj izbor ;)
demi reci jesil klasa gledo u djakovu kod lasla

nisam vidio tog kod đakova ..ja sam inače blizu čakovca tak da ne zalazim baš u Slavoniju..Što je s tim claasom?
 
M

mladen

Guest
generalni zastupnik klasa za hrvacku
ulica =nikole tesle 111 Djakovo
prodaja strojeva=laslo beckei
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ja bi uzeo claas, jer je teži traktor, laksa ce ti bit obrada zemlje s njim
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
uzmi ti new holand....claas ti puno trosi a to sto se tice kila biti ce tromiji i nece moci vuci plug velikom brzinom... :lol: :D :mrgreen: po blatnome nebus orao a po suhome tih par kila ce biti neprimjetno.. :lol: :lol:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
claas,,za tešku obradu, veće strojeve, što više kila to bolje,
 

Najnoviji postovi

Na vrh