• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
A sirina kod ovih traktora je podatak koji je nebitan :scratch (barem sa nekim deafult gumama)
 
S

soony69

Guest
Naišao sam na traktor NH model TD80D.Prodaju ga kod Vrbovca po 28 182 eura za osnovni model.Što mislite o tome s obzirom da je stari model.Cijena uključuje PDV.
Hvala!
 
Z

zbjelis

Guest
Ja sam uzeo TD 5040 88Ks, klima, radio, kuka, hidr. kočnica za prikolicu, 25500 + PDV. Novi motor 4500cm3. Probajte jednog i drugog.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Super prednje gume, al kod mene čovjek na rusu ima još gore!
 
Z

zrine892

Guest
kloki kaže:
na jednom pise fiat agri a na drugom ford u cemu je stos

jer gdje pise fiat je mislim da je fiatov motor ili iveco...a gdje pise ford je fordov motor...ford je za americko trziste..
 
Z

zrine892

Guest
Marko355 kaže:
A koji je bolji?


pa rekao bi da je ford bolji...motori su mu bolji...dugotrajniji i kvalitetniji od fiata...ipak amerikanac je to konstrurirao :)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
A i ja sam pomilslio da je Ford bolji, čim sam pročito "Amerika".
 
Z

zrine892

Guest
dobri su to motori...nema tu losih motora...samo jam islim da ford troši više...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
A nevjerujem sad da troši puuuuno više...ako je on dobar nek on troši malo više....
 
Z

zrine892

Guest
bole kaže:
pa to si sliko u Virovitici na sajmu
el si kupil šta


ma jok...samo polako...doci ce sve na vrijeme...;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh