• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

R

robert

Guest
laksi traktor je uvjek bolji.u predsjetvenoj pripremi ne gazi puno.meni je problem sa caseom u pripremi za repu,tezak je,trebam duple gume.bolje kupi laksi traktor i dodatne tegove,koje stavis kad ti treba,a kad ti ne treba skines.usto taj novi NH je jedan od manjih potrosaca.sjedio sam u njemu,fantastican je.
 
M

mitta

Guest
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
728
Vauuuuu, koji ljepotan.
Šta smo si novi traktorčić kupili, a?


to treba to!!!!!!!!!!1
 
M

mitta

Guest
eh na zalost ne , taj je traktor bio na carinskoj bazi pa sam se slikao , traktor je ful opreme ima i GPS , sa plug bio je prijavlen ramno 110000e
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re:

bajki kaže:
Mozda mi se cini, ali kao da neki imaju izbacene prednje tockove prema naprijed. Ruzno mi izgleda. Zbog cega su im tockovi izbaceni ili je to opticka varka?

Ja mislim da nije opticka varka, i meni je to ruzno.
1.veliki prednji točkovi
2.izbačeni prema napred, pa to baš nije lijepo

Kako ja mislim da je to valda potrebno ako je tako napravljeno, ali neznam zasto.
A oni veliki po 260 konja i tako, oni su ljepši, njima nisu toliko tockovi izbaceni, pa ljepse izgledaju
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
meni se ti traktori ne čine loši. A neznam sad kako se vama čino što ih imate i koji znate o njima.
 
Z

zbjelis

Guest
Interesiram se za traktor od cca 100KS, ratar. Trenutno se vrtim oko New Hollanda TD 5050. Molim onoga koji ga je kupio prije mjesec-dva da mi kaže kakav mu se čini. Ja bih uzeo onoga sa pužnim brzinama, klimom.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
ursusc360 kaže:
meni se ti traktori ne čine loši. A neznam sad kako se vama čino što ih imate i koji znate o njima.

Hm, da loši, pa čovječe ti traktori su prva liga. Kakav ursus, joj, mislim kad bi uzimali nešt oko 70-80 ks da bi bilo toga roda, jebo ovo naše gvožđe, kako bi reko jedan kolega s foruma
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
petar kaže:
ursusc360 kaže:
meni se ti traktori ne čine loši. A neznam sad kako se vama čino što ih imate i koji znate o njima.

Hm, da loši, pa čovječe ti traktori su prva liga. Kakav ursus, joj, mislim kad bi uzimali nešt oko 70-80 ks da bi bilo toga roda, jebo ovo naše gvožđe, kako bi reko jedan kolega s foruma


Jebo ovo naše gvožđe...hehehehe
 
J

Jadranko

Guest
Evo par slika od ljute pile od mog kolege.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Koliko je star traktor, tocnije, koliko radnih sati ima?

Zanima me taj podatak, jer me takodjer zanima i koliko je puta popravljao prednju osovinu? Na manjim NH u nasem kraju puca jedan zglob na kardanu, i dok je pod jamstvenim rokom, popravljaju, a kasnije je "Snadji se druze"...


Covjek mi je jednom prilikom pricao da su u jamstvenom roku dva puta stavljali novi kardan na prednji most, a kad mu se treci puta pokvario, izvadio je poluosovine van i raskrstio s prednjom vucom na tom traktoru... Tuzno, ali istinito, vidio sam svojim ocima da nema veze izmedju reduktora i prednjeg mosta.
 
J

Jadranko

Guest
ovako
traktor je 3 godine star i ima nesto vise od 1500 rh.
ovo ti kazem otprilike dok mi kolega tocno ne potvrdi godiste i radne sate.
ali sa sigurnoscu znam da nista ama bas nista nije radito na njemu.
samo redovni servisi i to je sve.
 
B

Bobo

Guest
cuj, u 3 godine samo 1500 radnih sati... to je jako neiskoristen traktor...

Pitam za prednju vucu, jer sam citao da su neki ljudi imali problema i s velikim NH traktorima, ali niti blizu kao ovi na malim vinogradarskim modelima...
 
V

vinko

Guest
badel je u daruvaru imao 5-6 vinogradarskih jd 5510n i na svakom je prednji pogon otisao 2-3 puta. ovi iz novocommerca dodju, srede i za par mjeseci opet. i tako recino 2 godine dok nije ispravljena tvornička greska
 
B

Bobo

Guest
@vinko: ne znam kakvu osovinu ima taj JD, ali onaj NH ima SuperSteer osovinu gdje se i osovina zakrece i kotaci na njoj. Jedan zglob kardana je na traktorima u okolici pucao stalno i serviseri dodju i poprave. Pitao ih je jedan od vlasnika takvog traktora "A sto ce biti kad se to opet pokvari van jamstvenog roka?" Oni su mu lezerno odgovorili "Opet mi popravljamo, ali o vasem trosku" ;) Kad mu se iduci pute pokvarilo, uklonio je osovine iz prednjeg pogona i popravio problem koji ga je proganjao ;)

@Jadranko: Mislim na Super Steer osovinu, ili kako ti kazes "gibljivu"...
 

Najnoviji postovi

Na vrh