• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

  • Temu pokrenuo case jx80
  • Datum prvog posta
C

case jx80

Guest
evo malo i o njime jer vidim da nitko nema ili je malo ljudi sa njihovim iskustvom!!!!!!!!!
 
Č

Čugi

Guest
Uh, negde sam ranije postavio lepu sliku NH u noćnom radu, samo se ne mogu setiti gde :scratch
 
S

Sesva

Guest
Kak to da nitko nije slikao NEW HOLLAND silokombajn , onaj ogromni jbt !!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Sesva kaže:
Kak to da nitko nije slikao NEW HOLLAND silokombajn , onaj ogromni jbt !!
ma di je to do ogromnoga :mrgreen:
meni tata rekao kad je bio u italiji da su takvi kombajni tamo ko kod nas zmaj 780 po veličini..

btw:bio je tamo iza zatrpan pa ga nisam mogao lijepo slikat. ;)
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ne,mislim da će biti 4,6m i 5 redi za branje zrna kuruze ali moram provjerit
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Jel bere u klipu ili u zrnu? Ajd stavi sliku od fahra ako imaš. Koliko konja ima NH , a koliko DF?
 
B

Bobo

Guest
Svaki kombajn bere u zrnu, tj vrsi kukuruze, dok beraci (vuceni ili samohodni) beru u klipu...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Bobo kaže:
Svaki kombajn bere u zrnu, tj vrsi kukuruze, dok beraci (vuceni ili samohodni) beru u klipu...
samo moraju imati odgovarajuči adapter tj heder ;)
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Nije mi bilo jasno zato što sam vidio na forumu onaj zmaj koji bere u klipu što ga je covjek prepravio.
 
B

Bobo

Guest
Da, to je zitni kombajn prepravljen na taj nacin da mu je uklonjena kompletna vrsalica, i namjesto nje stavljeni komusaci za kukuruz, te na zadnji kraj dodan bunker u koji se transportnom trakom dovode kukuruzi...

To su samo prerade po uzoru na samohodne berace kukuruza u klipu, dok normalni kombajni vrse kukuruz i krajnji "proizvod" takvog kombajna je zrno
 
K

kingletic

Guest
Evo i jednog naseg New Holland-a... P.S. ako neko ima da ponudi jos neki mozda bi kupili..

Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
:prayer: :prayer: :prayer: :supz: :supz: :supz:
to se zove kombajn ;) ;)
koliko ga platio i koliki heder za žito ima gore??
 

Najnoviji postovi

Na vrh