• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Sinoć jedan lijep i obilan pljusak kiše,,,ništa još od žetve.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Juče popodne još jedan jak pljusak kiše a čujem da je okolo bilo leda i da ima štete na usjevima u okolnim selima:s:
 
B

BAGERISTA

Guest
Kolega jel se pobralo sve,,,,,,spremilo,poželo,,,kako god očeš,...
Evo mi polako riješili sve..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo zaostali drugi otkos lucerke:

w6y1xe.jpg


10o4fth.jpg


2n0oiz6.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Bit če i kod nas,,,,,ako bude sad opalilo sunce.....:),,,mada se nešto naoblačilo,i neka kap pala....
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas požeo pšenicu,jedna briga manje, a uspio i rastresti lucerku:

r0bjt2.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Delaš i samo delaš................:icon_thumright::icon_thumright: nema evo i kod nase pomalo to svodi sve kraju,evo danas i jučer brajde(vinograd) riješavali
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde barem nisi bija sam:icon_lol:A možda i bolje on nego neki da soli pamet:icon_winkle:
Jesi spremija svu travu :(wait): ili ima još
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
A biće kasnije još druge trave koja nije brza kao lucerka.
Pšenica je riješena a evo islame:

15mmjpj.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Neka,,neka zima je duga.bolje viška nego da fali pa jos kad nemaš ni za kupit:(nod):
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Naravno,sada je dole gužva,prinosi pšenice su dobri pa niko ne želi skladištiti već odmah u mlin i eto gužve.
 
B

BAGERISTA

Guest
Kolega jesi riješija zob.......:(snooze)::(snooze):

Ubit če ova suša sve kod nas...:(n)::x::x:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo danas sam požeo zob.Urod je veoma dobar hvala Bogu,zadovoljam sam.
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo da znaš da mi je baš drago,,,,,:icon_pidu::icon_pidu:,kad je tebi odlično,zadovoljan i ja..da bi i dogodine bilo dobro:(happy)::(wait):
 

Najnoviji postovi

Na vrh