• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

B

BAGERISTA

Guest
Ma nije normalno,,,,,,,,, pada je jučer i noičas,,,,,ali pravo muški,pa di više,daj malo vremena,da se to uspije pokosit i spremit...

Nadam se da je to,,,to...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
jjn1j4.jpg


evo sazrila i trešnja,,,jedva,nema sunca
 
B

BAGERISTA

Guest
Naš ča kolega,nemam šta reč vidim da usijevi napreduju ča mi je drago,,da nebiš ima di s prinosom,eto to ti želim..,ali onaj mali IMT-ac e on vidiš da je višenamijensko vozilo,ko kaže da kabina nema prednosti,pored naravno i mana.,...:(rofl)::icon_jook::icon_jook::icon_jook:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
E,da da,vidiš ti čemu sve kabina može da posluži :icon_rofl:
 
B

BAGERISTA

Guest
Hhehehehhe,,,nečemo valjda sve napisat....:icon_rofl::icon_rofl:
 
B

BAGERISTA

Guest
Krečemo,,,,i to danas opet pomalo.....:icon_pidu::icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo kod nas od jučer vrime,i sad sam doma do ponedeljka idemo udarnički da se nešto i načini...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Sijeno već pri kraju ali je ječam već za žetve,sad nema odmora.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema sad odmora,nikako,,,,,sad je najviše dela....:drink:mada ja još imam sa senom posla...evo jučer traktor dobija registraciju,sad nema greške..

Ali i to čemo nekako sredit,,a kolega..
 

Najnoviji postovi

Na vrh