• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

B

BAGERISTA

Guest
Imat čemo problema sušit krmu,,,,,,a ove godine če bit dosta ,,,jer je ima,,puno,pa če morat otkosi stajat..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Da,ja bi već trebao kositi neke parcele ali se ne usudim dok se malo ne stabilizira...
 
B

BAGERISTA

Guest
I kod nas nočas opet padalo,,tako da čemo malo sačekat,za krmu....
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
I za narednih desetak dana najavljuju šareno i nestabilno,,,,,,,,,ništa od košnje,,još..
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa kod nas četvrtak opet kiša,,,,,,,,a i nisam do navečer doma,stalno na svaltu,,,,kod nas izbori,pa se asvaltira svaki kutak na novo....:(talk)::(talk)::(nod):

Tako da mi skoro malo paše...:(nod):

A i tata če i jedan prijatelj morat zagrist..ovo lito..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Razmišljam da u četvrtak pokosim pa neka i pokisne tek pokošena samo da mi ne zastari a vikend koliko vidim bi mogao biti povoljan..
 
B

BAGERISTA

Guest
Neznam ja neču,,jer ako je ulovi dva puta ode sve u k...c,..:eek::eek:
Ja ču sačekat drugu sedmicu,,,,,,,neče niš bit za par dana..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo danas se malo nešto sredilo:

2przsaq.jpg


2v0fm2a.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
nači krenula akcija,,,,,,,,,,,,a i kod mene če ja mislim sljedeču sedmicu,,,jer još valjda ova dva tri dana je niko loše vrime.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Aha,krenula a nešto se juče i završilo,,,,,,,,,danas nastavak akcije da se završi do kiše.
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,dali s njima i grabiš,ili su samo za okretanje sena....

Evo mi naše jučer malo pregledali,i stavili nove zube,,,,malo su krači,ali spremna za grabljanje.:D:,fale još dva komada.,,,samo ih nije bilo..tako da je i grabljačica spremna...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ne,sa ovim paukom samo prevrćem masu a grabim sa suncem:

2zthk0k.jpg


30clq8x.jpg


a onda i baliranje sa sgorbatijem

2znwig7.jpg


x1nmhi.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,:(happy):,,,,ala lipe bale...

Evo kod nas..,opet kiša,,,ma nemoren virovat koliko pada...

balirka vidim dela bez greške........:):):)
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ja sam evo uspio između dvije kiše nešto poraditi,,,,ispalo je jako dobro,pokošeno na vrijeme nije zastarilo a sada treba loviti vrijemedalje.
Balirka radi bez greške,bez ijedne nevezane bale,aferim.:drink:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nek te vrime posluži,i da bog da da uspiješ sve pobrat na vrime,,,,,,,,,,a za balirku nek ti ostane ko i do sad,,,,,,samo neka dela..........:(angel)::(angel):
 
B

BAGERISTA

Guest
Bog daj sriču,(nek je sa srečom),..:icon_pray::icon_pray:
jako ljepo izgleda i nek odradi,da bude prinosa...:(wait)::(wait):

Mi sad iz vinograda došli..:(happy):
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Živ bio,nadam sa da će mi se trud isplatiti.

Danas cijeli dan pomalo natapa....
 

Najnoviji postovi

Na vrh