• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast kolega,,,lipo si ga delaš...vidim se ore,,,sije tanjura,svaka čast.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Ja nisam sijo u jesen ništa ali gledam tu neka polja sad kad je došlo toplo vrijeme tak se ljepo digel a na mjestima ga je voda pojela ne da je žut nego smeđ!
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Sijalo se danas:

243n6mb.jpg

42q6b.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast kolega,e lipo si ti sve spremija i trukinju (kukuruz),,:(hi)::(hi):,,,svaka čast,da bog da urodilo,više nego i sam poželiš..

Evo i ja sutra kod kuma preorat i odmah da i njemu riješim...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hvala kolege,,,,,danas ću akobogda zasijati još,,,vrijeme je baš lijepo za raditi.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nihad,jel ti ovo neka freza,i odmah ima motike odiza ili,,,,,,,,,daj malo reci o njoj,,,,,ili neka rotodrljača...

Vidim sve u cvatu...
A nema vidim ja dela se na veliko,,,,nema,evo ja počeja delat,pa malo kasnim...:icon_weed::icon_weed:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
E kolega ovo je rotofreza 2,2 m a ovo nazad nisu motike nego skidači za skidanje zemlje ako se što zalijepi za valjak a valjak ima ive ankere koji se zabadaju u zemlju i tako ga rotiraju te on (valjak) ravna zemljište tako da poslije ove rotofreze ja ne trebam ići zubačom več odmah sijem sa sijačicom,elem u suštini dobra stvar,još da kažem da je kod nas cijena rabljenih iz uvoza 1 metar = 1ooo KM.
 
B

BAGERISTA

Guest
E kolega ovo je rotofreza 2,2 m a ovo nazad nisu motike nego skidači za skidanje zemlje ako se što zalijepi za valjak a valjak ima ive ankere koji se zabadaju u zemlju i tako ga rotiraju te on (valjak) ravna zemljište tako da poslije ove rotofreze ja ne trebam ići zubačom več odmah sijem sa sijačicom,elem u suštini dobra stvar,još da kažem da je kod nas cijena rabljenih iz uvoza 1 metar = 1ooo KM.

Baš sam gleda,,,ajde nek te služi dugo,,i da se nafrezala,,..:icon_super:a i samim time šparaš si posao,,,gleda sam par puta,,,odlična stvar...
Ovo nisam znao iza šta je,,,pa zato sasm pita,,,nači po metri tisuća..:icon_cool:


Vidim posijalo se opet...:icon_super::icon_jook:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ja,ja posijalo se a valjda će se jednog dana i žnjeti,,,kod nas je sjetva u punom jeku.:icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja sam treba,,,sijat zob,opet smočilo,,opet rokala kiša...,,a i upitno je dali ču uopče posijat,,,šta,jer i ja nađem budale,,,ko magnet željezo:icon_hang::icon_hang::(punch):
 

Najnoviji postovi

Na vrh