• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas se malo oralo,par dulumčića.Molo je odozgo smrzlo ali tanko i sasvim se solidno da orati a zemlja baš i nema previše vlage.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Uhhh,sinoć neka salaukovina mislio sam ujutro će biti metar snijega a kad ono jutros ništa samo dobar mraz.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
nihad na sljemenu je jučer bilo snjega, a izgleda da čemo i mi podno sljemena ovu noć ili pred jutro nadrapati nakon današnjeg sunčanog i preljepog dana za ovo doba godine
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Jeli ono pravi snijeg na Sljemenu?
sad je , jer je jučer napadal, ali kod prijenosa skijanja nije bilo snjega, več samo na stazi ,umjetni snjeg,mi vidimo ispod sljemena koko je staza osvjetljena pa tako i prije skijanja bila je osvjetljena dva tjedna,a iznad svjetla diže se ko neki oblak to je od umjetnog snjega
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
sad je , jer je jučer napadal, ali kod prijenosa skijanja nije bilo snjega, več samo na stazi ,umjetni snjeg,mi vidimo ispod sljemena koko je staza osvjetljena pa tako i prije skijanja bila je osvjetljena dva tjedna,a iznad svjetla diže se ko neki oblak to je od umjetnog snjega

E to,umjetna kiša,umjetni snijeg,zato nam i ide tako dobro_Organizacija "Snježne kraljice svake godine košta 25 milijuna kuna,pogotovo kada treba umjetnog snijega,a je se ne sjećam kada se zadnji puta skijalo na pravom,a prihod je dvanaest do petnaest.Ako i toliko,jer i tu se laže.Malo sam im zavidna,što ne mogu i ja zaraditi svake godine dvijesto tisuća,a potrošiti tristo.Možda zato što nemam Bandića za muža?
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
A cujte,mora se reci,bar ja tako mislim,da je lijepo sto se jedan takav dogadjaj dovukao u Zagreb i uvrstio u kalendar svjetskog skijanja.
Zarada,troskovi,,,,,,,,,,,e sad o tome bi neko trebao malo povesti racuna,,,mozda Bandic.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
evo i pravog snjega na sljemenu i ispod sljemena , biti če večeras sanjkanja , nebudemo trebali iči preko granice i plačati skupe pansione na skojalištima, a johabica če morati ponovno kuhati vino i nositi kapućino u krevet za dobro čiščenje snjega tako je barem bilo posljednji put kad smo imali mećavu
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Vidite mog ječma i pšenice,,,,,,,,hah ne znam šta da kažem::::::
1pa4iq.jpg

2hsakxy.jpg


smo d napomenem,slike su od prije dva dana,a sada je pao snijeg.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Izgleda da je snijeg odlučio da ispuni svoju ulogu.Pada pomalo već 2 dana.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas išao malo u obilazak,evo moga ječma
a48kuu.jpg

2i6nhqh.jpg


Inače su svi ječmovi u okolini požutili a najviše vrhovi biljaka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh