• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo mojih dvojki:
5f1ax1.jpg

5z6e0.jpg


Oteljeni u četvrtak.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Eto ljudi belaja:jedno tele i dvije krave, od ukupno osmero grla koliko ih je u štali, su dobili nekakav proljev.Jednostavno huči iz njih rijetko skoro kao voda,zvao sam veterinara pa ćemo vidjeti.:mur:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Bio veterinar,teletu infuzija,aktivni ugljen i čaj od šipka,a,kravi nekakva injekcija,pa ćemo vidit.

Danas se jedan rođo žali da je i unjega jedna krava dobila proljev i kod njegovog komšije također.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav kolega vidim ja dela se punom parom,,,,,pošto radiš 100%,,,nek i žanješ najmanje 200%.:(hi)::(hi):
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Kad će se ovo vrijeme malo smiriti,već bi bilo vrijeme da se pomalo počne i sijati štošta.
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod nas je došlo vrime,i sad je dela,,,,,ali stvarno da se smrzneš,,,,evo danas se dealo malo oko kuče,,,pa jisti,piti,,,i sutra opet,,na novo,,ako bog da gremo od druge sedmice ča i delat,za plaču...:icon_pidu::icon_pidu:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo konačno lijepog vremena pogodnog za radove.Posijan je krompir,luk i još neke povrtlarije a počeo sam i pripreme za sijetvu kuruza.
 
B

BAGERISTA

Guest
Bilo je i vrijeme,,,,kod nas svaki dan-ili svaki drugi padala kiša,,a kod vas snjeg,pa ti delaj,a sad trava gura ko blesava..:(grin):,,,,nema,,,i ja počeja na četvorosovincu radit..
 

Najnoviji postovi

Na vrh