• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas išao da vidim ječam,evo kako izgleda:
nx9d2d.jpg

j9sw2g.jpg


dobro napreduje,ima lijepu boju i dobro se ubokorio.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Tmuran,maglovit dan a pogledajte behar na jabuci mekuši,,,,,,
suymq8.jpg

209ozvb.jpg

hm,hm
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Tmuran,maglovit dan a pogledajte behar na jabuci mekuši,,,,,,
Lijepo za vidit u ovo vrijeme, mada mislim da bu toga sve više. Još malo bumo i banane uzgajali ................

Nego, reci ti meni (ustvari prevedi) značenje riječi BEHAR?
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Bolan majstore,to je cvat ili cvijet na biljkama koje donose plodove.Najčešće je bijele boje kao na ovoj jabuci a ima ga i roze,ali naravno ti sada znaš šta je to.
Ali cvat ili cvijet na drugim biljkama koje ne daju plodove kao i na cvijeću ne zovemo BEHAR.:partyman:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Splakalo sa svih strana,stumrašćilo se,moglo bi biti salaukovine.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
odgovor

Evo poceo pomalo padati snijeg.Zazimilo.
evo nihad malo prognoze iz zagorja podno medvednice ili sljemena , spustio se i do nas danas snijeg , na sljemenu ga ima od prekjučer i skijaška staza je sinoč bila lijepo osvjetljena, kao i onda kad je skijaško natjecanje,a nasuprot nas na ivančici isto dosta bijelog pokrivača , mislim da če osvanuti bijelo jutro
 
Z

zeleno zagorje

Guest
u zagorju podno sljemena ima punoooo snjega , ceste neočiščene prava zimska idila
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo ga napadalo 30 cm.Sad su oni koji vole snijeg došli na svoje,,,,pripremajte skije i sanke,,,idemooooooo,,,,,,,,juuuhhhhhuuuuuuuuuuu,,,,,,,,,čuvaj doolllleeeee
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Juče mi je čovjek sa frezom kopao kanal za položit cijevi za kanalizaciju i vidim da je zemlja suha,do jedno 20 cm ima vlage a sve dublje je prilično suho.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Nešto je zatoplilo,nema ni padavina,zemlja dostav suha na 30 cm dubine.
 

Najnoviji postovi

Na vrh