• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Otišao je sa foruma,neznam zašto i kako,samo je jednom napisao da odlazi.
 
I

ihorzic

Guest
ma sigurno nas prati , ajde bagerista nije ti žena popizdila zbog piskaranja - javi se da si živ
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
ma sigurno nas prati , ajde bagerista nije ti žena popizdila zbog piskaranja - javi se da si živ

Hahaha,kao moja (..bo te više i laptop razbit ću ti ga o glavu) hahahaha
i ja vjerujem da nas prati,pozz.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas se malo oralo pa neka prikuplja vlagu do proljeća
npfcjp.jpg

k3mky.jpg

još je malo suha.
 
I

ihorzic

Guest
jel to 12 coli plug i nekako mi fali prednja brazda prema dolje , ma da si ljepo zaorao gnoj i travu
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Haha,to je 755 2x10,a malom se očito nije dalo štelati plug,samo je trebalo na šlajfu desne poluge malo odvrnuti (sto puta sam mu rekao a on samo zakači i ore kako je je).
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Juče kod rođe silirali neku postrnu sjetvu
1zf78sk.jpg

vz86c.jpg


inače je to bio nekakav cross kukuruz,ručno je pobrao dvije prikolice u klipu i sada silirao ševariku jer je potpuno zelena.
 
I

ihorzic

Guest
Ja sam imao drugi traktor 558 i sad kad ga gledam šta sve radi - ugodno se sjećam tih radova sa njim , ma da je i bilo dogodovština svakojakih.
Od njega su mi ostali zubčanici od poluosovine koji vise i čekaju nekog ,..

Šta se tiće maloga , nema veze za plug samo neka pići,..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo jutros oblačno,toplo,jugovina,Ana kaže da će zahladiti i početi snijeg.
 
I

ihorzic

Guest
14 sati popodne , vani u kratkim rukavima pijem kavu sa ženom - temperatura 21 c.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Aha,vidjećemo hočeš li sutra tako.Kod mene počela pomalo kiša.
 

Najnoviji postovi

Na vrh