• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Bogami hoćemo,bageru,sijeno sada samo uslužno,moje je gotovo a ječam poževen danas,rodio hvala bogu,sutra slama.

Sad si reg. pa rahat ideš u promet.:icon_super:
 
B

BAGERISTA

Guest
Baš tako....

Svaka čast,,,,nači spremljeno skoro sve..:(rofl)::icon_jook:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
E,da druže moj,spremljeno,sada samo uslužno baliranje:

30ac2z8.jpg


sx0svt.jpg


a ja čekam da sazrije pšenica pa onda opet,idemo sabirati urode,narode......
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo i ja se spremam sutra ,,na baliranje,tata ide pograbit ujutro,,a ja imam neki 30 stupova za betonirat ,,,,a dica pošto su danas delala ko veliki s ženom na more,ujutro,jer popodne je nema,radi,,,,,,,,,,ma bukiran 100%,,,vijeruj mi da je dela pomalo napravljenog,,,,,,,,a da i kotao za centralno je složen,,,,,ma dela se više neznam ni di mi je glava di guzica,,dođem s kamiona pa umijesto da malo predahnem idem gurat ko CAT,,,,,,:p::icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:

Vidim i ti si nedaš mira delašli ga delaš ko veliki,.....di je tvoje riješeno,nek se koja kuna zaradi neče loše stajat........:icon_pray::icon_pray::(wait)::(wait):
ja se tebi osobno divim....
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas evo konačno pala kiša,nije bilo nikakvih nepogoda još a izgleda biće još kiše koja je BTW bila jako potrebna svemu.
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo i kod nas neka kišica,sad čemo vidit šta i kjako,..
Samo šta sad je najgore da ne udre grad ( koja tuča...)

Dobro dođe sad,,,nema ča..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Tokom prošle noći padala kiša,,,onako potiho i hairli,,bez tuče i bez jakih vjetrova,,,
nebi mogli ni poželiti bolje...:)
 
B

BAGERISTA

Guest
Neka samo neka ljepo pomalo pada,i najbolje namoči....:)

A ne ko šta je jučer u daljini se vidilo ono crveno nebo,:(whew):vijeruj mi da je negdje štete napravilo,,,i to dobro......:icon_eek::(sweat):
Zadnji put je tuča polomila sve ispred sebe u okolici KANFANARA...naš kad je ralica izašla van da očisti led s ceste,,,:icon_eek:,sve polomilo ljudima
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijeruj mi na riječ,evo niti me bilo sram pitat čovika koliko štete ima,i da vidim,kad je reko da mu je sve potuklo....:(whew)::icon_hang:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
A vjerujem ti ali volio bi da to nije istina.Čini mi se da je to u zadnje vrijeme sve češća pojava a i sam ti dršćem nad onom svojom pšenicom znaš,nije još zrela za žetvu a svaki dan je sve veći rizik ostaviti je u polju,vidiš sad pa sad naide neka salaukovina i onda jad i belaj.
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo i kod nas par dana se stalno muti,pa čovik ni sam nezna,,,šta radit,...vrijeme se mijenja u jednom -dva sata ko da su dva -tri godišnja doba,,,ovo je prestrašno...
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,evo i tata doša s njiva di je kosija,,,,,,,,,,,,,,,a ja i dijeca spremili mijesto ža žito,, tritikal......:(happy)::(happy):
 
B

BAGERISTA

Guest
Za koji dan startamo,,,,,samo da kombaj dođe...:eek:::(hi)::(hi):
Trebalo bi sipat,,,,kako mi se vidi veliki klasovi su...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Pa,daj Bog da rodi onako dobro kako ti dobro radiš i biće OK.
 
B

BAGERISTA

Guest
fala kolega fala,i da ti se riječi pozlatile,,,,:icon_super::icon_super:
mada nema šta reč za sad... evo bit če mi drago ako bude dobar prinos....
 

Najnoviji postovi

Na vrh