• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Veliki pozdrav cijenjebni forumasi,ja sam Nihad iz Tesnja.Prijavio sam se na forum radi razmjene znanja i iskustava i naravno da nesto naucim.Od mehanizacije imam:
IMT 558,MF 135,balirku sgorbati 171,plug 755,tanjiracu OLT 20,cetverokrilnu drljacu,silokombajn internacional 530,bocnu kosu za traktor,sunce,pauk sa 4 rotora,ako sam sta zaboravio dopisacemo.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo - pišemo se ...

., solidno predstavljanje., daj još nabaci - zakelji ku sličicu makina - gvoždjurije.-
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hvala svima vama koji ste mi danas zaželjeli dobrodošlicu na forum.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
"Susjed" je lijepa karakterizacija ali ja nemogu otkriti tvoju lokaciju....i hvala ti na dobrodoslici susjed.
 
B

bosniahos

Guest
,

Več mi se dešavalo da mi se postovi gube ne.Da ponovno napišem.

Dobrodošal.Dal si iz Tešnja ili okolina.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Več mi se dešavalo da mi se postovi gube ne.Da ponovno napišem.

Dobrodošal.Dal si iz Tešnja ili okolina.

Okolina Tešnja,mjesto se zove Drinčići,nekih desetak kilometara daleko.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
dc6mx2.jpg

30tl7ns.jpg


juuuhhuuuuuuu.....konačno............slikeeeeeee
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Položijha si,,,deri
nxvnud.gif
,,bez milosti...

Makina za deset,,,jesi je uređiva..:?:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Prošle godine ga kupio,bio je već opituran a ja sam radio servis PVP i brizgaljki zamjenio semering kardana,preštelovao ventile,kupio nove prednje gume (118 km komad) i piksovao prednji most.
Tražio mi majstor za mrednji most 250-350 km,ja mu rekao da je lud.
Rasturim ja most i vidim rukavci dobri nisu zajedeni,kupim piksne,aksijalne ležaje
(centralni vidim još dobar nema lufta) i sam sebi to nakerećim.koštalo me 70 km.
 
B

BAGERISTA

Guest
I odrađeno sigurno bolje,,,nego šta bi on napravio..

Uredno izgleda stvarno,,,ča je za ovaj traktor i te godine,,stvarno,,,da možeš na prste jedne ruke brojat..
 

Najnoviji postovi

Na vrh