• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Juče posijali krompir,crveni i bijeli luk,tikvice i mrkvu,zemlja jako suha,ako uskoro ne bude kiše neće izaći na dobro.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Išao danas da vidim zob,posijana 5.3. i vidim danas da niče ali samo iz onih zrna koja su dospjela malo dublje u zemlju,,,,,osjeća se nedostatak kiše....
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Napravio nožni gas na 558 (naviklo se na mf-u na nožni).
206lrmv.jpg

2nisi29.jpg


Potrebno:švajsaparat,brusilica,bušilica,malo željeza,malo živaca,jedno popodnde i PAN :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Odlično,,,,,,,,svaka čast,,,:partyman::partyman:,,,a posebno još uz orošeni pan......:partyman::partyman:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Odlično,,,,,,,,svaka čast,,,:partyman::partyman:,,,a posebno još uz orošeni pan......:partyman::partyman:

Da napomenem da je i ručni ostao u funkciji :) a ide izgleda toplo ljeto pa će potrebe za orošenim PAN-om biti puno češće :partyman::partyman::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
To je ono ča se traži..................8)8),da sve funkcionira,,,a da je dorada..:drinkers:

A počelo je grijat,,,po danu,,,a i navečer se ljepo spava..potpisa bi da ovako ostane
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Juče sam bio malo na njivama,situacija nije dobra:zob koju sam posijao 5.3. trećina je nije nikla jer je ostala na vrhu i nije dobila vlagu,gnojivo kojim sam prehranio ječam mogu ponovo pobrati u vreću bobu po bobu,znači ni ono nije dobilo vlagu da se rastopi,kiše nismo vidjeli skoro mjesec:!::cry:
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod mene odlična,,,,svi usijevizeleni,,,još ne pate sušu skroz,,,,,evo danas gleda jedno 15-20cm,,,visine ako ne i više,,,i ljeppo zeleni,,,,,,,,,,,,napravila svoje sol,,šta smo bacili(KAN):partyman::partyman:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
To je dobro,sigurno ste imali kišu u zadnjih 15-ak dana.Kod nas malo prošle noći kiša pokupila prašinu ali vidim na HRT najavljuju kao ozbiljniju kišu tamo od utorka,uff što bi nam to pasalo.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa kiše,,,još........čekamo i mi,,,pa smo i brajde(vinograd) riješili..jer kad krene ki če poj unutra po blatu..(da mi se riječi pozlatile)
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ništa kiše,,,još........čekamo i mi,,,pa smo i brajde(vinograd) riješili..jer kad krene ki če poj unutra po blatu..(da mi se riječi pozlatile)

Bog te čuo-...pa makar bilo i blata u njivama.
 
B

BAGERISTA

Guest
A valjda oče,,,,,,,,,,a da se ne moglo ičl u njivu bar sedmicu dana,.....ali čekamo i mi na trepavicama..:p:p
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Jutros ustajem izlazim van kad ono hvala Bogu pada kišica i pomalo susnježica a zemlja žedna pijjjeeeee.
 
I

ihorzic

Guest
Kod mene na polju dragi Bog bacio UREU sve bjelo jutros !!!!!!!!!!!!!!!
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,312
I kod mene isto ispod lješnjaka sve bijelo, valjda je bog posipao NPK iz zraka...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hmmm,jel vi to tjerate šegu???:roll:
Ja vam pišem kakvo je vrijeme,ne mislim na 1.april.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Sunja izgleda ima slično vrijeme,evo jutros mraz sve se bijeli a neke voćke već izbeharile možda bude i štete.
 

Najnoviji postovi

Na vrh