• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

I

ihorzic

Guest
Pokupilo prašinu a što je gora stvar , izvezao na zatvorenu brazdu pilećeg gnoja oko 15 prikolica i sad se navlažilo i vjetar nosi parfem po mjestu da i meni smeta.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Pokupilo prašinu a što je gora stvar , izvezao na zatvorenu brazdu pilećeg gnoja oko 15 prikolica i sad se navlažilo i vjetar nosi parfem po mjestu da i meni smeta.

Hahaha,znači parfumerija će neko vrijeme raditit non-stop :rolfer::rolfer::finga:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo i danas u dva navrata po jedan manji pljusak ali dobro je da natapa koliko toliko....a niš čekaš šta će reći ana večeras :finga:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo sa čim sam nekad radio:
yoxp3.jpg

141kcg.jpg

ri6cfq.jpg

zml3ww.jpg


tu ima jedan premetač,neki švabac petak sa nekim njemačkim žigovima i kopačica.Bio je negdje i jedan njemački premetač samo da ga nađem u kom je ćošku.
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,,,,,,,je vidit,,,,ča se nekad,,,i s čime delalo,,,,,,,,,,a danas,,,,nemoremo orat ,ako ne sijedimo u fendu,maseyu,,ili nečem drugom.
igi4w8.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
Baš tako.......:supz::supz:
Evo mene ja se dobrovoljno javljam....:mrgreen::mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Baš tako.......:supz::supz:
Evo mene ja se dobrovoljno javljam....:mrgreen::mrgreen:

kaj,kao konj..:scratch..uh,ko bi te napojio....:lol:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdravljam!

Evo što mi japica hoće postaviti u park koji ja kosim, pa se svađamo..

DSC_0051.jpg

DSC_0052.jpg

DSC00085.jpg

..a još nije završio raniji projekt..
 
B

BAGERISTA

Guest
Ko ovo dela,,,,,,,,,,ja mu skidam kapu za doljnju sliku,,,,,,,,,,preljepo,,,,,,,,,,,,i puno truda uloženo...:prayer::prayer::prayer:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ko ovo dela,,,,,,,,,,ja mu skidam kapu za doljnju sliku,,,,,,,,,,preljepo,,,,,,,,,,,,i puno truda uloženo...:prayer::prayer::prayer:

Moj poglavica..:lol:

DSC05729.jpg

Strašnu volju ima, neporecivo, samo postane problem kad nema što za radit'.. Onda sam ja na tapeti..:madmana::lol:
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
svaka čast na trudu... imaš javnu rasvjetu u dvorištu, a ja je nemam na ulici
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Markec,pa to je predivno :supris::supz: to je van konkurencije najbolji dvorišni detalj koji sam ja vidio:prayer::prayer:,fantastično.
Razmišljam nešto da opituram ovu svoju gvožđuriju pa da je izložim u avliju kao suvenire,bemti imao sam negdje i jedan tkalački razboj......
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Markec,pa to je predivno :supris::supz: to je van konkurencije najbolji dvorišni detalj koji sam ja vidio:prayer::prayer:,fantastično.
Razmišljam nešto da opituram ovu svoju gvožđuriju pa da je izložim u avliju kao suvenire,bemti imao sam negdje i jedan tkalački razboj......

Tkalo svakako u zatvoreni prostor, gdje mu je i mjesto inače. Idealno u prostoriju gdje se družite i kafenišete, pa ga premazati lanenim uljem.
Kod dvorišta je uvijek problem raspored. Prvo napraviš pečenjaru, pa zatim oko nje i sjenicu, pa kraj sjenice fontanu, onda i parkić... Na kraju kad sve staviš u jedan kadar, vidiš da to nije to..
Mora se sjesti vani, vidjeti što se ima od materijala i ukrasa, isplanirati površine i krenuti tim smjerom..
Paziti na puhanje vjetra, na količinu sunca, buku s ulice, privatnost od pogleda..
Nije ni čudo što dizajneri eksterijera uzimaju puno para za svoje ideje..
Trebalo bi otvoriti novu temu o uređenju eksterijera..

Lijepi pozdrav!
 
B

BAGERISTA

Guest
Tkalo svakako u zatvoreni prostor, gdje mu je i mjesto inače. Idealno u prostoriju gdje se družite i kafenišete, pa ga premazati lanenim uljem.
Kod dvorišta je uvijek problem raspored. Prvo napraviš pečenjaru, pa zatim oko nje i sjenicu, pa kraj sjenice fontanu, onda i parkić... Na kraju kad sve staviš u jedan kadar, vidiš da to nije to..
Mora se sjesti vani, vidjeti što se ima od materijala i ukrasa, isplanirati površine i krenuti tim smjerom..
Paziti na puhanje vjetra, na količinu sunca, buku s ulice, privatnost od pogleda..
Nije ni čudo što dizajneri eksterijera uzimaju puno para za svoje ideje..
Trebalo bi otvoriti novu temu o uređenju eksterijera..

Lijepi pozdrav!

Slažem,se,,,,,,,,,,,,,,,,,ali ovo je milina,,,i jako ljepo napravljeno....
Evo,,,ja sam malo park ove godine mijestija,,,,neke ideje me prale,,,a pored toga,,ispa je odlično,,,mada za ovo treba imat volje,,,i truda,,,,a i SMISLA,,,,.
Koliko si vremena dela ovo u parku..kod tebe..:?:


Moj poglavica..:lol:

View attachment 2896

Strašnu volju ima, neporecivo, samo postane problem kad nema što za radit'.. Onda sam ja na tapeti..:madmana::lol:

svaka mu čast,,,a i za sve i za rasvijetu,,i za detalje,,,,,,,kojima skidam kapu..:prayer::prayer::prayer:


Ako bude moglo,,daj još koju slliku,,,,,,,,s druge strane..,,,predivno odrađeno,,.je u vodi koja punpa,,za neki slap,,ili je samo u sredini ko detalj..dignuto..
 
Posljednje uređivanje:

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Imam jednu kravu na oteljaju i sinoć nekad iza ponoći ustanem ja i idem u staju da vidim šta se dešava a ono kiša (hvala Bogu) ljeva kao iz kabla.Jutros isto pomalo pada i malo zahladilo :partyman::gitarist: malo mi se vratio optimizam...
 

Najnoviji postovi

Na vrh