• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

B

bosniahos

Guest
.

Je znaju biti podli,računi im obavezno odu u nebesa.I sve kasnije ako reklamiraš posal svrnu na bofl robu i da si loše radil strojem.Kod mene tip došal na reklamaciju,pa majstor mu počal spuštat kajlice a ovaj od rata na ptsp.Porazbijal mu svu radionicu a njega šapom.Povukal se iz posla sad sadi lukac i paprićice.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
@BAGERISTA,sigurno da sam ja to odradio najbolje što se moglo,ono kao sebi pazio sam na svaku sitnicu,BTW hvala na riječima hvale:D

@bosniahos,da nažalost to što si opisao postaje naša svakodnevica.
Majstori imaju sve manje skrupula i sve više je nešto drugo krivo za njihove loše poslove.Postaje problem naći mehaničara kome se može povjeriti posao.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Balirka sgorbati 171s
vh6lvl.jpg

20hvcox.jpg

qpqd52.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Opa i preša je tu...:supz::supz:
Vidim stanje odlično,,,,koja je marka,,,,,ja sam nekad ima masey ferguson....i bija prezadovoljan s njom..
 
I

ihorzic

Guest
Meni balirka jako sliči na internacional B - 147 ja sam je imao i super je radila, ima lance a ne kao welgerica remenje.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ovo je L.Sgorbati 171 S i ja sam zadovoljan sa njom.Presa nije puno zahtjevna za održavanje,dobro je osigurana protiv lomova igli i tako,dobra je,kad se jednom naštima onda samo radi ne kvari se, ima RS vezače a i drugih dijelova ima za kupit.Može dosta progutat sijena a bala je 36x45 cm.
 
I

ihorzic

Guest
ma da to je to skoro ista kao B-147 jedino što je bitno je : isprašiti sa kompresorom petljaće i sam pići
SRETNO
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
ma da to je to skoro ista kao B-147 jedino što je bitno je : isprašiti sa kompresorom petljaće i sam pići
SRETNO

Da,hvala i zaboravih ti odgovoriti,ona ima 5 lanaca i uglavnom svi imaju neke sisteme sigurnosti ili lamele koje prokližu ako zatreba ili vijak koji pukne,sve u svemu mislim da je dobro riješena i da je teško srušiti je a nisam imao internacional nikad čak je nisam ni vidio nikad pa nemogu upoređivati.:partyman:
 
I

ihorzic

Guest
ma ista je vjeruj mi i identično govoriš kao da pričaš o mojoj
 
I

ihorzic

Guest
Pa kako tvoja piči?????

Mislim da je sgorbati rađena po licenci new holland.

prodao sam je jesenas za 12,000 kn jer nemam krava ali brate - radila je kao singerica
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidi ljepotana..........................:supz::supz:
jesi ga uređiva,,,ili stanje njegovo original..8)
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Vidi ljepotana..........................:supz::supz:
jesi ga uređiva,,,ili stanje njegovo original..8)

Samo sam ga prefarbao i zamjenio par pipaka (nisam mogao gledati polovične pipke)
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,a i izgleda uredan skroz..:prayer:,,,evo ča znači kad se malo dotijera,,.....:partyman:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
hočeš reći kako je bolji od mnogih novijih - DOBAR

Neću reći da je bolji od novih,jednostavno je takav kakav je a sa tom godinom rođenja-dobar,kako si i rekao:partyman:
 
I

ihorzic

Guest
evo još malo i ide u promet s obzirom na sušu i raniji početak vegetacije
 

Najnoviji postovi

Na vrh