• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

B

BAGERISTA

Guest
Sva sreča ode ga nije bilo,,,,,,ali nije bio daleko.....:shock::shock:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Kod mene izbeharile (Iscvale) rezdelija,trešnja,višnja i neke vrste kruške.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas pobacao umjetno gnojivo po travi,obzirom da najavljuju kao neke ozbiljne padavine ajd reko da dam travi i lucerki njihovo hise pa šta bog da.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas u par navrata zagrmjelo i kao počela pomalo kiša ali nažalost ništa ozbiljno ovo vrijeme bez kiše počinje zabrinjavati.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja čekam,,,,,,evo sad neke kapi krenule..:supz::supz::supz:možda bude šta...
 
I

ihorzic

Guest
Čudi me da kod tebe bagerista nema ništa , kćer mi došla jučer iz faxa u Lovranu i veli da je lepo padala kod njih a vas samo Učka deli što nije tako daleko
 
B

BAGERISTA

Guest
Prijatelju moj,,,,zna se desit da deset km,,,dalje pada a ovdje ni kapi.......:evil::evil::evil:

A jako puno puta sam prolazija učku,,i s jedne strane ljeva a s druge niš ,,,,a 5km,,,,,,razlike...

Dao bog pa ti se riječi pozlatile,,,pa počelo ljevat..
 
I

ihorzic

Guest
hoće hoće ja gledao ljepu meteorologinju na novoj ( Anu Bago ) i njoj vjerujem
 
B

BAGERISTA

Guest
Niš,,,,sad čekamo.....:shock:
ča si se zaljubija u anu...:lol::lol::lol:...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Jeeeeee....Sunja dobila kišu :supz::supz::supz::supz::supz::supz::supz::p
Evo dok ovo pišem vani pada lijep pljusak kiše nakon mnogo ali zaista mnogo vremena.Sad će mislim sve doći na svoje i da će bager dobiti svoje hise padavina.

Obavezno pratiti šta kaže večeras ,,Bago,,
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hmm.lijepo ovi norvežani prognoziraju,koliko su precizni,evo Čapka kaže da će još biti nestabilno.
 
D

drax

Guest
Hmm.lijepo ovi norvežani prognoziraju,koliko su precizni,evo Čapka kaže da će još biti nestabilno.
Dobro su precizni meni su najavili led. Ukucaš zaselak oni daju prognozu
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Uh,šteta nije bilo Ane a sijerkovič je ionako senilan starac.Ako pogodi pogodi.:rolfer:
Drax,možda bi bilo dobro da ti ovaj put promaše.
 
Posljednje uređivanje:

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ihorzic,kako je bilo kod vas,je li natopilo,jeste li zadovoljni????
 

Najnoviji postovi

Na vrh