• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

B

BAGERISTA

Guest
Bogami,,,,dobro ga namočilo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,neka je bit če košnje,,barem....ajd,,,da više,,,,dobije vode sve pomalo....

Nek je sa srečom kod teljenja,,,i da bude sve uredu..,šta misliš oče danas..
 
I

ihorzic

Guest
ma to ti je iz nekadašnje jugo serije vočić zekonja ili telić
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Lijepi pozdrav svima i Sretan Uskrs!

Hvala na pohvalama za park, iako kradem poglavičino djelo.
Radio ga je cijelu sezonu i sve iz glave, no poslije se zasitio pa još nije završio detalje. K tome je održavanje bazena palo na mene, dok se njega samo hvali:lol:

Pozdravljam inicijativu svakog tko želi tako nešto, i neka ga ne bude strah krenuti jer je sve moguće.. Slobodno pitate za iskustva, vrijedi znati. Ima cca 4 vodopada spojena na centralnu pumpu, više slika uskoro..:D
 
I

ihorzic

Guest
jebote , markec kaj to košta ako nije tajna
svaka vam čast znam da nije lako ali i da košta
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
jebote , markec kaj to košta ako nije tajna
svaka vam čast znam da nije lako ali i da košta

Nismo zbrajali.. ali dosta..
Znaš kako to ide: imaš nešto cementa, materijala, žice, drva, boje, alata, znanja i puuuno volje...
Onda kreneš, pa svatko stane i pita kaj to radiš, pa se nađe kojekakvih majstora koji imaju ovoga ili onoga za iskoristiti, naplatiš poneku uslugu..
Sve u svemu više te košta živaca nek' para, ali je održavanje skuplje od izrade.

Ima ona stara: Gladan čovjek se i u WC-u snađe.. Ili tako nekako..

Lijepi pozdrav!:D
 
I

ihorzic

Guest
ma svaka čast na trudu , ja bi morao popiti karticu helexa pa da idem tak nešto delat
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ej jarani,prvo za sve one koji slave,,sretan uskrs i želim puno dobroga vama i vašima,,:partyman:

Nije još otelila,po kalendaru steonosti trebala bi danas ali znate kako to ide nije do nas.

Jeli to još negdje pada kiša,ako da,hvala bogu.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ma od kise nema nist a ti obidji kravicu da spreman docekas "vočića Zekonju mašala"!
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ma od kise nema nist a ti obidji kravicu da spreman docekas "vočića Zekonju mašala"!

Mašala,evo jedan od mjesec dana
2cqxme0.jpg
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Jutros temperatura u minusu,mraz se bijeli.......možda našteti voćkama :(
 
B

BAGERISTA

Guest
Neče valjda ako nije jak............:roll::roll:,,,i ovdje bilo blizu-..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Možda ga spasi to što juče nijen bilo kiše pa se cvat osušio....nadam se
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Moj stari ambar,sječam ga se od kad sam bio mali,treći puta ga premještam
hun0v7.jpg

nbq2vd.jpg
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kud ga sad mičeš???da pošaljem kamion ako ti smeta :rolfer::rolfer::rolfer:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
kud ga sad mičeš???da pošaljem kamion ako ti smeta :rolfer::rolfer::rolfer:

:rolfer::rolfer: :supz::supz: E svaka ti čast seljačiću sad si me nasmijao ali ono,baš.Pitao sam se hoćeš li se javiti ali nisam se nadao kamionu,,,,,mičem ga iza kuće jer me sad opet smeta a prazan je pa mi zgoda.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
:rolfer::rolfer: :supz::supz: E svaka ti čast seljačiću sad si me nasmijao ali ono,baš.Pitao sam se hoćeš li se javiti ali nisam se nadao kamionu,,,,,mičem ga iza kuće jer me sad opet smeta a prazan je pa mi zgoda.

joj stari,nemaš pojma kako bi mi valjo u avliji,uhhh.:weedman:

kako ga mičete,sa kamena na kamen ili pomoću neke tehnike.nemoraš li ništa rastavljati ili skidati?
 
B

BAGERISTA

Guest
Doj ču ja po nju,,,,,,,,,
1649b7.gif
da ti ne smeta,,,,,i pokupit,,,i posijat travu di je stajala.........:mrgreen::mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh