• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Sretan vam praznik rada,ja ga proveo radno,zasijao 1,4 ha kuruza :cry:
 
I

ihorzic

Guest
đe si nihade jel slaviš 3 maj kad nisi 1.

ajde nemoj se ubijati od posla - de uživaj malo na pljuskovima
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
đe si nihade jel slaviš 3 maj kad nisi 1.

ajde nemoj se ubijati od posla - de uživaj malo na pljuskovima

De mi svega ti objadsni kako znaš da je kod mene pljuštalo danas,,,ja taman mislio da idem sa valjkom povaljati di sam zasijao kuruz a ono pljusak kiše tak da danas se malo i prispavalo :finga:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo priprema parcele za kuruz..
2dag0if.jpg


2agnpc4.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovo ča si slika je prvi prolaz...............inače,,,dela se kod svih,,,,,,nema da,se staje,,,,,samo gas,,,,sad svi u njivama...a neki u kanalima..:blackeye
 
B

BAGERISTA

Guest
Odličan,,,,,,,,,,,,,,,,,stvarno lipo za vidit,,,,,,,,,...
Špricaš nečim,,,,jer kod mene nema špricanja..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Odličan,,,,,,,,,,,,,,,,,stvarno lipo za vidit,,,,,,,,,...
Špricaš nečim,,,,jer kod mene nema špricanja..

Hvala..hvala..ne,ne špricam ga ničim a ne pamtim da nam je krumpir ikada napala neka bolest,jedino krumpirova zlatica zna naići.

Markec:eek:vo je sijano prije 25 dana i naravno parcela je pođubrena stajnjakom da se zemlja nije vidjela..
 
B

BAGERISTA

Guest
To je najbolje,,,,,,,a i kod nas zlatica bude,,,,....
A gnjoj,,,,,,,a bez njega nema kumpira,....iš ga moj...


Uploaded with ImageShack.us
 
I

ihorzic

Guest
nešta ti nihade mokro otvaranje brazde , ali ipak požuri sa sjetrvom jer danas opet pljuskovi
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
U Sunji ima dovoljno vlage jel da????????:lol::lol: vama kiše ne treba pola godine:partyman:
 
I

ihorzic

Guest
U Sunji ima dovoljno vlage jel da????????:lol::lol: vama kiše ne treba pola godine:partyman:

o treba , treba , samo je popišalo j....o majku
:finga::finga::finga:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Jučer 31 celzijus,sunčano,vedro,,,,jutros 10 celzijusa oblačno kiša :scratch:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
I kod nas,,,,,,,jednostavno jesen,,,,,,,a pored toga pada lipo kiša,,,,,,,,,,,,,,sva sriča namijestili jučer ogradu..:blackeye:blackeye
 

Najnoviji postovi

Na vrh