• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

B

BAGERISTA

Guest
Meni lega malo tritikal,,ostalo se drži,,,stvarno je bija visok,,,,ali na početku ga je malo mzamotalo,,,,,,,,,,,,,samo da nedojde veliki pljusak da ga zabuši u zemlju,....
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Gajio sam tritikale i imam pozitivna iskustva,zna dobro baciti rod,,,,kod mene pšenica lijepo klasa,ječam također a malo li pšenicu oborio vjetar ne mnogo,,,bića roda ako bog da pa ne bude kakvih ljetnih oluja i leda,,
 
B

BAGERISTA

Guest
Mogu reč da mi je prvi put,,,da ga sijem,,,,,,,ali prinos bi treba bit opak,,,,,,,,,ako ovako nastavi,,,,,,,,,,,,,,od svega,,,,,,a on me posebno iznenadija,,,,,,,,,,,,,stavit ču slika,,,da vidiš koji je..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hm,danas opet kiša a govore biće još....a trebalo bi početi kositi....
ovo vrijeme sve više ide u krajnosti....ili suša ili kaljuža...:(
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod nas ga lije,,,,,,,,,,,,,,dana s u puli počeja grad padat,,,,,,,,ali srečom stao nakon par kapi........ali negdje je havariju napravija,sigurno,žalost,,ili je kako kažeš suša i sve sprženo,,,ili pak je živo blato....nadajmo se da čemo uspijet seno posušit.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Uff,sijeno mi je sad jedna od većih briga,trebalo bi jedna hevta sunčanog da se to posuši i ukloni sa njiva pa onda nek opet pada...
 
B

BAGERISTA

Guest
Danas pilija,,,,,,,,,,,,,,sutra opet malo košnje,,,,,,nešto opet najavili za nedelju kišu,,,,,,,,,,,,,,,,,,ma bit če vrimena,,da se sredi i seno,,,,,nadajmo se...8)8)
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo kako nas je vjetar posjetio ovih dana..
2db3vpe.jpg

2lc4kll.jpg

10wmqlc.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Hebemu,,,,a lip ko sunce,,,,i naš je bio velik,,,,tritikal pa ga malo na početku,,,,,bacilo,,,,ali nije strašno za sad...
 
I

ihorzic

Guest
deset dana bio na moru sređivao kuću i dva dana u Novom sadu na poljoprivrednom sajmu ( uuuuuuu što je bilo dobro )
i sad problem krenuti naprijed
 
B

BAGERISTA

Guest
A nači,,,odmarali se,,,,,,,,,,,:shock::shock:,neka neka,,,,sad malo ispričaj,,,da slinimo,,,i mi.:rolfer:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
deset dana bio na moru sređivao kuću i dva dana u Novom sadu na poljoprivrednom sajmu ( uuuuuuu što je bilo dobro )
i sad problem krenuti naprijed

Zašto to pišeš?????:vragek: pa to nije pošteno....:evil:hoćeš da neko od nas smrtnika dobije šećer jeli...
 
I

ihorzic

Guest
Ma šta odmarao ,
radio na kući , pripremao za sezonu - ubio se doslovce od posla , samo sam jedno popodne u prošlu subotu otišao malo do plaže da probam kakva je voda.
Nego da se pohvalim vratio se u srijedu i odmah u četvrtak zapalio u Novi sad na poljoprivredni sajam da vidim kako je tamo.
Ljudi moji to treba viditi i doživiti ,..
Gudovac je nula prema tamo, brate mili šta sve ima i koliko ima da te glava zaboli.
Bio sam jednom u Veroni na njihovom poljoprivrednom sajmu i ovo me jako podsjetilo na njega.
Rekao sam da dogodine organiziram posjetu sa skupinom jer je puno povoljnije.
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,,,,nači em se nadela,,,,,,,proba vodu,,:gitarist::gitarist:
A šteta da nema niko slika sa sajma,,,,,,da se vidi..
 
I

ihorzic

Guest
a imam , ali mi jer problem sa prijenosom na računalo kad sredim idu slike
 
B

BAGERISTA

Guest
Valja druže,.,.......:drinkers::drinkers:jesi upeca i koju hostesu....:mrgreen::mrgreen:
 
I

ihorzic

Guest
Valja druže,.,.......:drinkers::drinkers:jesi upeca i koju hostesu....:mrgreen::mrgreen:

Uuuuuuuuuuuuuu bilo ih je , glava boli :prayer:ali sam se bojao da ne bi bilo :axe::axe: pa sam samo pario oći i udarao po njihovom rogonji :drinkers: Apatinska piva
 

Najnoviji postovi

Na vrh