• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

I

ihorzic

Guest
ma tamo su polja kao na moru kad gledaš pučinu nigdje kraja m, tako da su to veliki proizvođaći
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Jučer jaki pljuskovi i vjetar,,evo šta je vjetar uradio od ječma
30ro41k.jpg

24qplzk.jpg

10onxa1.jpg

katastrofa,,,
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
347to5d.jpg

isto je napravio i sa lucerkom
21j4zeb.jpg

a baš je vrijeme bilo za košnju jer je počela da cvate
 
I

ihorzic

Guest
ništa , sad ju ostavi još malo i pokombajniraj ju za sjeme , tako sam i ja jedne godine napravio i fino zaradio na sjemenu i još ti ostaje za baliranje ostatak
 
I

ihorzic

Guest
ako je nisi pokosio onda ni nečeš do kraja idučeg tjedna , kako javljaju bit će grdo
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo vidiš,neki se sami javljaju,,,,,kažu možda idući tjedan bude bez kiše..pa ćemo nešto raditi...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Brzoja je pravi meteorolog,ima nastup,tečno govori hrvatski,dobro čita,dobro povlači tač skrin iiiii da zna kakvo će biti vrijeme..:finga:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ma,on je onako postariji čovjek,brzo zaboravlja,slabo vidi,ograničeno pokretan,zapliće jezikom,slabo se snalazi sa modernom tehnikom iiii ono nije mi baš..:finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh