• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

I

ihorzic

Guest
Ma danas mi došao poznanik kupiti žitnu sijačicu i prića kako je kupovao fiata 110- 90 ali nije znao da u pogodbi ima prednji utovarivać.
No kad su se nagodili i dao mu lik kaparu , gazda kaže da ima ponudu iz Istre za utovarivać 3000 € i da je stvarno dao jeftino traktor za 11000€.
Pomislio sam da si ti upleo prste za utovarivać .
A poznanik sav sretan jer je dobio dobar traktor i utovarivać bez veze uz njega.
 
I

ihorzic

Guest
Znam da imaš utovarivać ali nikad se ne zna, zato sam pomislio,...
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro je proša..............Proša je skroz jeftino...
Ja sam ima u ponudi,,,,cisternu,,i zadnji utovarivač za bale...
 
B

BAGERISTA

Guest
Cisterna je bila na prodaji moja,,,,,,,,,,ali sad sam nešto u nedoumici,,,i vijeruj mi da mi je ža prodat,,,,čak je bila opcija zamijena za manju i nadoplata...pocinčana je i 4000l

I utovarivač,,zadnji ručni rad za okrugle bale..
 
I

ihorzic

Guest
Cisterna je bila na prodaji moja,,,,,,,,,,ali sad sam nešto u nedoumici,,,i vijeruj mi da mi je ža prodat,,,,čak je bila opcija zamijena za manju i nadoplata...pocinčana je i 4000l

I utovarivač,,zadnji ručni rad za okrugle bale..

A to bi ti dao strojeve za bale ako sam dobro shvatio.
 
B

BAGERISTA

Guest
Neeeeeee bila je prodfaja strojeva ,,za novce,,nikakve bale nisu u igri,,,nego utovarivač zadnji za bale se isto prodava......još ga imaš i na forumu u prodaji..
 
B

BAGERISTA

Guest
Di misliš na forumu,,,,negdje u zabiti,,,,,,,,,,,,jer na njuškalu,,je osta samo zadnji utovarivač,,,i to je pod istrom,,,županija,,i pod pretovarom tereta..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
BAGER,pa nije ti valjda 4000 litara preteško za fiata,ili je nešto drugo u pitanju??????????
 
I

ihorzic

Guest
BAGER,pa nije ti valjda 4000 litara preteško za fiata,ili je nešto drugo u pitanju??????????

ma ne nije , zanima me cijena jer sam imao neku kombinaciju za đorung creinu 3500 lit - već sam pisao o njoj.
pa da se znam ravnati:supz:
 
I

ihorzic

Guest
ihorzić,,jeli ljeto došlo u Sunju??????
auu ubija - koliko je vruće
sva zemlja vlažna od vlage , a odozgo zvijezda pripalilia:scratch
bio sam do podne u farmi čistio prašinu od pilića pa je bilo još i dobro.
popodne ću ići gledati na polje jel bi se moglo požeti 7 rali ječma ( ono šta je ostalo od leda )
evo otvorio sam kod đurđe pijaću na moju teku pa navrati i ti na:partyman:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
A druže,nisam znao da te led pogodio,nadam se da nije bilo katastrofalno, i ja sam bio zauzet ovih dana:
2uota45.jpg

1kkrn.jpg

5pd2u.jpg

11c4ktj.jpg


al je grijalo,,,i još grije.
 
B

BAGERISTA

Guest
BAGER,pa nije ti valjda 4000 litara preteško za fiata,ili je nešto drugo u pitanju??????????

Nije ne sekiraj se,,,,ne,,,,ali evo ako bog da ostaje u dvorištu,....:drinkers::drinkers:

Ala je lipo vidit ove bale,,,,,,,,,,,,,,,,ima ih ko u priči....:prayer::prayer:sad u suho s njima i to je to......
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Da tako je,sada treba dobro odraditi posao i kad dođe zima nema brige za stočnu hranu.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Išao da vidim kako zri ječam,,pa nije još za žetvu,a ovo je moja parcela zobi
20kw5ld.jpg

2v12l5l.jpg


moglo bi biti lijepog roda,ako ne naleti kakvo ljetno nevrijeme...
 

Najnoviji postovi

Na vrh