• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

B

BAGERISTA

Guest
Ajde bit če slik,,,,,,,i s moje strane od tritikala,,,,,,,,,,,da vidiš,,,kakov je,,,,,,,,,,,,ali je još malo zelenkast....

Inače,,,i kod tebe ovas(zob),,ako je,,je jako ljepa...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Jeste,to je zob (ovas),,je,lijepo je narasla i izvlatala,,ima lijepu kiću...

Jeli tritikale blizu žetve???dok sam gajio tritikale žeo sam negdje kad se i ječam ženje,,par dana gore-dole.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nije,,,on če bit iza OVSA za požet..
Ali je ogroman,m,,,,,stvarno prvi put,,da sam ga sija,,,,,,,,,,ali ga je prijatelj da sime,,i ovim putem moram ga pohvalit,,,,,jer je sime za 10+(fala Grofu):drinkers::drinkers::drinkers:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Pitam se gdje li je onaj čovo iz Sunje,dali je požeo ječam????? ili ono što je od njega ostalo,,,,ja još nisam,nekako nejednako zri....:scratch
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Još ništa nisam požeo,,,,,izgleda da će skupa ječam i pšenica,,,,,a i zob već mijenja boju....Moram pripremiti ambar.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
E,jebiga sad,šta ovo bi sa BAGERISTOM???????????????????????????????????
 
I

ihorzic

Guest
ja jučer požeo , dobio na 7 rali 13 tona
zadovoljan s obzirom na led
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Slažem se.To je još dobro obzirom na led,ja još nisam požeo a prinos oko mene je oko 450 kg po dulumu,vidjet ćemo kako će biti.Kod mene zažeglo da sve gori.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
I danas se malo baliralo
2j0y174.jpg

35i91j4.jpg


ali grije,izgora sve živo.
 
I

ihorzic

Guest
:supz:dobro je još ti nije pobijelila hauba od sunca i motora
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
:supz:dobro je još ti nije pobijelila hauba od sunca i motora

Nadam se da i neće još dugo :(

Danas požeo ječam,prinos:nešto preko 500 kg po dulumu,veoma zadovoljan.:D
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
312cvx2.jpg

1oksg1.jpg

34jdc39.jpg

jshe08.jpg

14t8xm9.jpg

2n5ah1.jpg


Evo malo slika radova ovih dana:požeo se ječam pa pšenica pa se pokosilo strnje i odmah pobaliralo itd.
A grije opako.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ma,imam neke 3 kravičice i jednu junicu,pa sterem pod njih,,,,i opet se zaprljaju:madmana: džaba što ja sterem slamu pod njih,,,
a i dobije se dosta stajskog đubra pa se natori zemlja.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
neka slame i stajnjaka,nikad dosta a višak se valjda da prodati ili ?
 
I

ihorzic

Guest
ja dok sam imao krave dobile su piljevinu ispod i mila majka - nema smrada i snema puno kidanja
 

Najnoviji postovi

Na vrh