• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Fascinirao me njegov izgled.Taj traktor kao da je sad proizveden i zamislite nigdje ništa ne kapa iz njega,ni ulje ni nafta ništa.:supz:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Malo se prašilo po strnjiku:
2mfko1.jpg

25iq54h.jpg

2z4havp.jpg


pa ako bog da kiše,bacit ću gustog žita.:cry:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Evo kako je zemlja ispucala od suše:
e0sfbq.jpg

5r1c4.jpg


a evo konačno i neke naoblake,,iskreno se nadam da ovi oblaci nose kišu..
f4rcb7.jpg
 
I

ihorzic

Guest
eto kiša pala ljudi se vesele , ja svoje priterao kraju i sutra dižem sidro i odoh na ljetovanje kod sebe - čujemo se za cca mjesec dana.
eto častim cijenjenu ekipu kod đurđe i pijte do mile volje
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
E pa sretno ti bilo i dobro se odmori.:gitarist::partyman::drinkers:
 
I

ihorzic

Guest
E pa sretno ti bilo i dobro se odmori.:gitarist::partyman::drinkers:

hvala prijatelju , možda se javim ako mi kćer da na laptop , pozzzzzzz:partyman:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Prošle noći pala lijepa kiša,tiha,rodna,kad bi bilo još nebi bilo viška.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Nasijao sam jedno 2 duluma gustog žita,lijepo je nakislo u teg ali ne tako dobro u ledinu.Nadam se da se neče završiti na ovome.:weedman:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Juče popodne još jedan pljusak kiše,hvala bogu,možda i bude nešto od kuruza.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
hahah kad budem sliko ces sjest na guzicu hehe :D

baš nešto gledam na čemu sada sjedim,ća si ti munjen????':rolfer: zamisli tebe sa tomekom na parceli od bar 1 ha :rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh