• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
krompironja daj stvarno malo povuci ručnu.........ti si još mlad dječak i ako se sad strgaš onda ga j...i..............ode kičma a onda nećeš moć ništ radit zato laganini8)
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav i dobrodošao! Sa zakašnjenjem...
imaš IMT 558? i MF 135? vauu
Ta dva imam i ja ;)
Koje ti je godište MF?
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Pozdrav i dobrodošao! Sa zakašnjenjem...
imaš IMT 558? i MF 135? vauu
Ta dva imam i ja ;)
Koje ti je godište MF?

Pozdrav i tebi Kuba,moj MF je rođen 1969.:lol:,znači već spada u old tajmere :rolfer:
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
ali to je 558,on je vječan. e sad da znam kako se citira,to bi citiro al neznam... :scratch :madmana:
E TO TO TO TO ON JE VJAČAAAAN! :prayer: ;) :heart: IMT 558 :heart:
inače moj je 81. godina,el imaš gdje njegovu sliku?
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
ali to je 558,on je vječan. e sad da znam kako se citira,to bi citiro al neznam... :scratch :madmana:
E TO TO TO TO ON JE VJAČAAAAN! :prayer: ;) :heart: IMT 558 :heart:
inače moj je 81. godina,el imaš gdje njegovu sliku?

Mislio sam da mu je 80-ta bila zadnja serija :scratch,slika ima na 29-oj i ranijim stranicama ove teme i u temi IMT podtema 558.
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Ne,ne,81. :D
Oke... :D
Ljepa ti makina,nema šta!
I ja imam slike na svom predstavljanju,na predzadnjoj,a i od MF-a,na onoj ''pozadinskoj'' :D
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Znam,to je onaj što ste ga sredili kao da je novi,mislim da sam i komentar ostavio tamo negdje jer me se dojmio taj traktor.
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Znam,to je onaj što ste ga sredili kao da je novi,mislim da sam i komentar ostavio tamo negdje jer me se dojmio taj traktor.

Da,znači sviđa ti se? ;)

I konačno znam kako se citira,tooo...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas opet peče opako,sezona siliranja u punom jeku,sad je već mjesec dana kako nema kiše :cry:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Jučer kod rođaka radili još malo silaže:
2i77hc1.jpg

mene zapalo gaziti
2cohh20.jpg

priručna srestva za zaštitu od uv zraka :rolfer:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
nihad ovdje mi se čini da štitiš traktor od uv zraka........valjda da mu boja ne izblijedi:p:p:p
 

Najnoviji postovi

Na vrh