• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
baš nešto gledam na čemu sada sjedim,ća si ti munjen????':rolfer: zamisli tebe sa tomekom na parceli od bar 1 ha :rolleyess:

Ma sta je to za mene hahah ako nema 10 ja ga niti ne palim :p
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
reko sam ja da je krumpironja legenda samo mu treba posla dat sa tomicom i nema frke:partyman:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Kakav pljusak!!!!!! ljudi moji za pola sahata palo je više kiše nego u protekla 2 mjeseca...:prayer::supz:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas sam uzoro nešto strnjika i posijao zob,da vidim šta će biti od nje.
Valjda bude za nakositi kravama uzelen.
2lnu2b8.jpg

6i431j.jpg

vxdkyw.jpg
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
OLT,to su davno kupljene olt-ovke sa metalnim ležajevima,tada kupljene za MF 135.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
OLT,to su davno kupljene olt-ovke sa metalnim ležajevima,tada kupljene za MF 135.

steta malene su za 558 ne pokrivaju ti ni trag.. ja sam vukao po strniku sa 533 24 diska i ide ali se hoce rastopit cak ide i u 2-goj...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Juče sam gazio silažu kod rođaka,,,,jel još negdje počelo siliranje???kakvi su prinosi????ove godine su kuruzi potanki...ubila suša.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ma,on je meni skroz nejasan,šta je mogao silirati u 7-mom mjesecu?????????
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Nista novo..iskreno niti neznam više sam okolo nego doma i danas sam bio na plavnik
 

Najnoviji postovi

Na vrh