• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nihad

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Doj ču ja po nju,,,,,,,,,
1649b7.gif
da ti ne smeta,,,,,i pokupit,,,i posijat travu di je stajala.........:mrgreen::mrgreen:

Hahaha,jel z ovin mićim traktorićon,,,,,,,,,,,,,:partyman: :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Hahaha,jel z ovin mićim traktorićon,,,,,,,,,,,,,:partyman: :lol:

Baš s njim,,,,ako ne i s novo uređenim,,,,,zelenkom,....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jeba vas šupe , kod mene ih ima kolko te volja samo vozite

nemoj dvaput reći.samo mi reci gdje si i gdje su šupe eto me.ponekad sam U hrastovcu,a prođem i kroz Sunju.:gitarist:
 
B

BAGERISTA

Guest
Biš doša za jedno ćetire šetemane ?????????:lol::partyman:

Bin moj,,,,,,bin..:lol::lol::lol:ala si lud 100na sat.......:partyman:za ovo imaš piče,,kad god se vidimo..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hmmm,kiša i danas pada,,,,,kuruz je još u vreći,,,3 vreće po 25000 zrna plaćeno 183 km,,,,,svi ostali usjevi,,veseli,,Ana kaže nestabilno ovih dana....:(
 
B

BAGERISTA

Guest
Neka pada,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,stat če,,,pa če se odradit,,,,sve,,,,,,,a ovo je dobro došlo,,,za sve ostalo..
 
I

ihorzic

Guest
a večeras je stari prdonja na prognozi , nije vedro kao kad je Ana - tak da i dalje kiša natapa prašinu
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Zašto se Ana i Mislav nekad ne zamjenu pa da on bude na prognozi,možda bi povećao gledanost.....:weedman:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Danas smo premjestili 2 koša (kuruzane) pored ranije premještenog ambara
262np1v.jpg

2le2n8i.jpg
 
I

ihorzic

Guest
jel to ono kao kad je besposlen pop krstio jarca pa i ti seliš onako ,..
 

Najnoviji postovi

Na vrh