• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nije Tehnostroj, ali...

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ime se ponekad izgubi u svemu,Tehnostroj je ime ali i tu se desi da netko u smjeni zajebe radnju,evo poznanik je kupio onu ogromnu prikolicu za stajnjak SUPERFEX,na nekoj prezentaciji,nakon nekog kratkog vremena,zaključili su da je samo jednim slojem pofarbana,kod reklamacije da izađu kupcu u susret,dobio je povišene stranice,ona hidraulička vrata odozada i još nekih sitnica ,i najbitnije kod kupnje obične prikolice iz njihovog asortimenta još dobio jeb...i popust,kako tko naleti,evo jedna Montingova je blizu mene već nekih 15 godina,što je ta preživjela od šume i svega drugog da zna prićat pukla bi po pola ali osim što je malo izgubila boju ide i vozi i dalje,Biščan je radio obične male 3 tone prikolice i napravljeno ih je 100 tine i sve su služile za ono što su napravljene
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
P3280092.jpg

Ima jedan prijatelj u selu istu takvu priklicu,6tona te tri stranice gore,uljne kočnice.Jednom sam ju imao i vozio sam ju punu zobi,izgledom je ljepa i sve to štima samo za vozit je koma.Dosta je kratka i ima uzak trag kotača a visoka je jako pa gledam dali ću je gdje prekrenut ili neču.
 

Najnoviji postovi

Na vrh