• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nije Tehnostroj, ali...

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Poljodjelac kaže:
slafko,
dolazi li tvoja firma na sajam u Bizovcu.

Da, bit ćemo na sajmu u Bizovcu, ali i u Gudovcu i Osijeku. Osijek je ovaj tjedan, a Gudovac zadnji tjedan u ožujku.

Sad u Osijeku ćemo dovesti tandemku 8 tona jer sve je više informacija da je tandemka najzanimljivija ljudima u onom kraju. Razmišljamo da stavimo gore i jednu malu jednoosovinku, ali nisam siguran koliko je to dobar potez.
 
P

Poljodjelac

Guest
vidimo se na sajmu u Osijeku a i u Bizovcu.
Bolje stavi onu od 12 ili 15 t , u nju 8 t tandem.
Mislim da će to biti zanimljivije, ovo je ipak slavonija ,
mislim kod nas su ipak traženije veće prikolice.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
slafko? a dal ćeš u gudovac na sajam dovesti ovu tandemku 8 tona :?: :?: :?:
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
kikic MF kaže:
slafko? a dal ćeš u gudovac na sajam dovesti ovu tandemku 8 tona :?: :?: :?:

Samo u slučaju da se do onda ne proda ova tandemka koju trenutno imam...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
SLAFKO- dal je to tvoja prikolica??? ako je gledao sam ju al mi se učinilo da je moj otac krivo čuo cijenu za tu prikolicu koja je izložena bila u gudovcu. daj mi javi na pp cijenu točnu i dal su bile hidraulične kočnice trostrani kiper i dal je bila 6 tona :?: :?: :?: :?:
P3280092.jpg
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
kikic MF kaže:
SLAFKO- dal je to tvoja prikolica??? ako je gledao sam ju al mi se učinilo da je moj otac krivo čuo cijenu za tu prikolicu koja je izložena bila u gudovcu. daj mi javi na pp cijenu točnu i dal su bile hidraulične kočnice trostrani kiper i dal je bila 6 tona :?: :?: :?: :?:

To su moje prikolice i sve što si rekao je točno. 6T, trostrani kiper, hidraulične kočnice, stranice 50+37+25.

Nije krivo čuo cijenu samo mu se učinilo jer je cijena jako dobra :lol: :lol: :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
da da baš zato jako je prihvatljiva cijena pa sam mislio da se zabunio i koju tisuču krivo čuo :lol: :lol: :lol:
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
kikic MF kaže:
da da baš zato jako je prihvatljiva cijena pa sam mislio da se zabunio i koju tisuču krivo čuo :lol: :lol: :lol:

Nadam se da će tako i ostati. Jedino nam podivljali tečaj može poremetiti cijene, da se bar vrati na 7,3 :D
 
D

draž

Guest
jučer sam bio u Kovačici kod Biščana što radi prikolice po licenci Tehnostrojke ima nova 6tonka dvosovinka trostrani kiper za 35 000kn
 
D

draž

Guest
ma nemaju najbolje bi trebalo doći i vidjeti ima 10tonka 60 000kn
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
draž kaže:
jučer sam bio u Kovačici kod Biščana što radi prikolice po licenci Tehnostrojke ima nova 6tonka dvosovinka trostrani kiper za 35 000kn
Nije da imam nekaj protiv ali to nikad nije kopija niti po licenci TEHNOSTROJA :!: :!:
Išao sam ja glet tu prikolicu i več sam ju htio kupiti ali ju čovjek nikako nije mogao dovršit a več je bilo vrijeme silaže,a nova Tehnostrojka me več čekala na carini pa sam uzeo nju i nije mi ni malo žao te novce...
Biščan radi dobre tandemke ali dvoosvoinke nisu baš,kupio je jedan moj poznanik tu 6 tonku i koliko sam čuo nije se baš dobro pokazala...
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
163
Znači svi ste vi bili u mome kraju, mogli ste navratit na pivkana
Ja sam inače dobar sa Bišćanom, a i u rodu smo, one njegove prikolice što su bile proljetos izložene u gudovcu sam mu ja vozio tamo, i nekoliko komada sam mu vozio u bj. na tehnički, tj. na atest
Mi smo 2002god. kupili tehnostroj 6t i tada je nekak on počeo ozbiljnije sa izradom takvih kiper prikolica i bio je kod mene sigurno 20ak puta kopirati kojekakve stvarčice sa moje prikolice i znala je biti i kod njega na par dana,uglavnom čovjek se stalno usavršava, razlika u novcima je velika ali za nekoga kome prikolica treba uglavnom za neke normalne radove u poljoprivredi i tko če paziti prikolice su odlične
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
dmatkovic96 kaže:
za nekoga kome prikolica treba uglavnom za neke normalne radove u poljoprivredi i tko če paziti prikolice su odlične

Potpis. Kod mene je jedna u kraju, mislim da je tandem i nije loša, gazda zadovoljan.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
toma84 kaže:
dmatkovic96 kaže:
za nekoga kome prikolica treba uglavnom za neke normalne radove u poljoprivredi i tko če paziti prikolice su odlične

Potpis. Kod mene je jedna u kraju, mislim da je tandem i nije loša, gazda zadovoljan.
Tandem nije loša,ustvari odlične su,jer su šasije od starit vojnih vozila,a neke i od kamijona..
Ali kaj se tiče dvoosvinka te nisu bog zna kaj.
Sad kad bude silaža čemo vozit s jednom takvom pa ču stavit par slika..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Zanimljivo, a sad mi samo reci jednu stvar, osovine i šasije nabavljaš po otpadima ili kod privatnika što idu u otpis pa na njima radiš dalje???
 
O

oriojaco

Guest
ako mene pitaš(pošto sam novi pa se još ne snalazim :icon_eyes: )...
kupim kamionske tandemke poneke budu još i registrirane i onda na njima radim. a dvoosovinske imam nove šasije koje su rađene za njemačku vojsku,,,ja amo radim novi sanduk i hidrauliku...
 
Na vrh