• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nije Tehnostroj, ali...

T

toni333

Guest
slafko kaže:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Tehničke karakteristike :
  • nosivost 10 tona, dvoosovinka, trostrani kiper[/*:m:1p1gxn2f]
  • zračni sistem kočenja[/*:m:1p1gxn2f]
  • težina prazne prikolice: 2.700 kg[/*:m:1p1gxn2f]
  • dužina: 5.000 mm[/*:m:1p1gxn2f]
  • širina: 2.100 mm[/*:m:1p1gxn2f]
  • visina stranice: 600 mm[/*:m:1p1gxn2f]
  • visina dodatne stranice: 370 mm[/*:m:1p1gxn2f]
  • debljina stranice: 2,5 mm čelik[/*:m:1p1gxn2f]
  • ukupna dužina prikolice: 6.500 mm[/*:m:1p1gxn2f]
  • gume: 400×60×15,5[/*:m:1p1gxn2f]
  • Garancija : 2 godine[/*:m:1p1gxn2f]
  • Cijena : 83.000 kn (PDV uključen)[/*:m:1p1gxn2f]

Kaj velite na ovakvu prikolicu, zanimaju me komentari.

Meni je ova prikolica predobra stvarno je 8)
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
ŠANANA IMT 565 kaže:
Slafko, zaprimio sam ponudu, Hvala Vam!

Pitanjce: Jeli ima jednokružni ili dvokružni sistem kočenja???


Napravi se kako tebi najviše odgovara i ovisno s kojim traktorom/traktorima je namjeravaš koristiti. Može biti jednokružni ili dvokružni sistem. Za ono tvoje pitanje dal može i jedno i drugo nisam siguran, to ću još provjeriti.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
toni333 kaže:
Meni je ova prikolica predobra stvarno je 8)

Hvala na tvom mišljenju. Samo što slike koje su prikazane u tvom postu nisu najaktualnije (nema rinfuznog otvaranja). Ali svi modeli imaju rinfuzno otvaranje što se i vidi na novim slikama u galeriji:

Obrisan neispravan link.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
slafko dal imaš slike tandemke s povišenim stranicama i širokim gumama pa bi volio vidjeti
 
D

dgeceg

Guest
jel mi možete reć kaj je to rinfuzno otvaranje stranica?
 
B

Bobo

Guest
Bobo kaže:
Da, zracne kocnice me zannimaju...

Rinfuz stranice znaci da se mogu otvarati dolje na rucku, bas kao sto si i napisao...

Ovo ti pise na stranici ispred...
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
kikic MF kaže:
slafko dal imaš slike tandemke s povišenim stranicama i širokim gumama pa bi volio vidjeti

Imam, evo link:
Obrisan neispravan link.

Samo što na tim slikama fali rinfuzno otvaranje, a na nekima ljestve.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
kikic MF kaže:
al mi se sviđa ova zelena samo da je 8 tona.

Ta zelena ti i je 8 tona. Plave su 10 tona. Al taman da i nije, najmanji problem da takva zelena 8 tona... :D :D
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
a to je 8 tona e vidiš a neizgleda mi tak veliko ja sam mislio da je više.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
kikic MF kaže:
a to je 8 tona e vidiš a neizgleda mi tak veliko ja sam mislio da je više.

Ma to sve ovisi iz kojeg kuta je slikano. Krajem siječnja (ili početkom veljače) mi stiže 8 tona tandem tako da će konačno svi koji su zainteresirani za tandemke (a ima ih dosta) moći pogledati uživo.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Jel su tandemke te koje imaju jednu osovinu ili se razlikuju po nečem drugom?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Joj marko, pak el ne vidiš sliku, tandem se naziva to kad su osovine skupljene jedna do druge, nije to jedna osovina :!: :!: :!:

Slafko, ma odlična je prikolica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
ŠANANA kaže:
Joj marko, pak el ne vidiš sliku, tandem se naziva to kad su osovine skupljene jedna do druge, nije to jedna osovina :!: :!: :!:

Slafko, ma odlična je prikolica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Što se tiče osovina ja sam se krivo izjasnio. Ja sam tjeo pitat jel su tandemke one prikolice koje nemaju rudo koje skreče. Ali nema veze, sad znam šta je šta. A jednoosovinke su one koje imaju samo jednu osovinu, tj. sama riječ govori. Ajde živio!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
uf mamicu joj kako je dobra original za mog mf-a 8 tona balonke gume trostrani kiper ma savršena
 
B

Bobo

Guest
Bome fino izgleda...

Te prikolice sto slafko ima u ponudi mi se svaki put kad ih gledamsve vise dopadaju...

Tandemke mi se inace ne svidjaju jer pod teretom pruzaju otpor skretanju, tj, gume "zvacu" ako se jace hoce skrenuti...
Vjerujem da se to ni ne osjeti, ali imam neke fobije prema tandem osovinama jer sam vidio neku tandemku gdje su zbog jaceg skretanja popucali sarafi na kotacima a i srce se pocelo kidat iz felge... Vjerujem da je bio u pitanju dobar pretovar, ili samo greska vlasnika sto ju je uopce i pretovarao...
 

Najnoviji postovi

Na vrh