• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nije Tehnostroj, ali...

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Malo kasnim sa slikama, jučer i danas su dani polja pa moraš svugdje biti da se nebi slučajno kome zamjerio... :D

Obrisan neispravan link.

Cijeli album je na Google Picassi - Obrisan neispravan link.

Tandem prikolice - Obrisan neispravan link.

Jednoosovinke - Obrisan neispravan link.

Cisterne - Obrisan neispravan link.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
marko355 kaže:
jebemti jesu dobreeeeeeeeee

dobre su, nema šta

Neću ih zasad previše hvaliti, nek se pokažu u radu,tj. neka klijenti potvrde što valja, a što treba doraditi. Pozvao neke od najiskusnijih poljoprivrednika u mom kraju da ih pogledaju i našli smo neke sitne nedostatke koje ćemo već u sljedećoj turi popraviti. Nisu to ozbiljni propusti, ali treba to popraviti kako bi i oni najzahtjevniji bili zadovoljni.

Osobno sam zadovoljan s prikolicama, ali više volim dok mi drugi kažu što je dobro, a što nije.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Smiljan kaže:
.. jos kad bi se znale cijene jednoosovinki (a i ostalih)

To si potpuno u pravu, aplikacija sa izračunom cijena (ili barem zasebna web stranicama sa prikolicama) je u izradi. Zasad se snalazimo sa ručnim upitima preko web stranice.

Direktni link za upit o prikolicama (ponuda stiže u toku dana) : Obrisan neispravan link.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
TX75 kaže:
slafko od koliko je tona ova plava sa slike?
poz

Ta ti je 10 tona, trostrani kiper, hidraulične kočnice. Baš danas sam razgovarao sa kupcem koji je prikopčava na slici i veli da stane u nju 12 tona ziher. Vozio je kukuruz i na vagi je pokazala 10,5 tona, a nije ju napunio do kraja iz mjere opreza. :D
 
S

seljaček

Guest
Slafko svaka čast prikolice su ok zgledaju super vjerojatno su i čvrste koliko platana imaju gume ova plava sa slike dali ona ima i naletnu kočnicu ili sam nešto krivo vidio. dali ima rinfuzno otvaranje i kolika je točno dimenzija dužina x širina x visina sanduka dali može na nju vuča za drugu prikolicu .
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
seljaček kaže:
Slafko svaka čast prikolice su ok zgledaju super vjerojatno su i čvrste koliko platana imaju gume ova plava sa slike dali ona ima i naletnu kočnicu ili sam nešto krivo vidio. dali ima rinfuzno otvaranje i kolika je točno dimenzija dužina x širina x visina sanduka dali može na nju vuča za drugu prikolicu .

Ako se ne varam gume su 14 platni. Ma sve si ti dobro vidio, ima i naletnu kočnicu. Rinfuzno otvaranje ćeš mi morati malo objasniti jer nisam siguran na što misliš.

Točne dimenzije su 5.000 × 2.100 mm, a visina ti ovisi o povišetkima (osnovna je 600 mm). Naravno, ima kuku za vuču druge prikolice.

Evo i svih tehničkih karakteristika jednoosovinki i dvoosovinki : Obrisan neispravan link.

O kvaliteti i čvrstoći ne bih htio previše govoriti, radije ću dati kontakt brojeve od ljudi koji su ih kupili pa nek oni pričaju o njima. Našli jesmo nekoliko stvari koje trebaju biti bolje i to upravo rješavamo.
 
B

Branimir 105 s

Guest
Slafko gledal sam malo galeriju pa vidim da imate neke poboljšane. U čemu su ta poboljšanja i kolko se to odražava na cijenu.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Branimir 105 s kaže:
Slafko gledal sam malo galeriju pa vidim da imate neke poboljšane. U čemu su ta poboljšanja i kolko se to odražava na cijenu.

Najvažnije poboljšanje je u sistemu otvaranja bočnih stranica na polugu (kao kod većine prikolica). Zatim je tu i puno veći šuber, poboljšani sustav kipanja (svi modeli su trostrani kiper), pod je ravan, tj. u ravnini sa stranicama tako da ne može ništa ostati u prikolici prilikom kipanja i pojačali smo kuku za priključenje dodatne prikolice.

Ima još nekih sitnih "kozmetičkih promjena" tipa pocinčani određeni dijelovi, ali to i nije toliko bitno i ne utječe na samu funkcionalnost prikolice.

Cijena je ostala ista. Bili smo svjesni da prikolice imaju određene nedostatke koje je trebalo ispraviti da bi uopće bile prihvaćene na našem tržištu pa bi stoga bilo nepošteno i arogantno da se cijene promijene zbog nužnih promjena na samom proizvodu.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
slafko kaže:
Bili smo svjesni da prikolice imaju određene nedostatke koje je trebalo ispraviti da bi uopće bile prihvaćene na našem tržištu pa bi stoga bilo nepošteno i arogantno da se cijene promijene zbog nužnih promjena na samom proizvodu.

bravo bravo, :D :D :D :D :D :D

to je pravi način poslovanja, treba stajat iza svog rada i učinit poslovanje boljim :D :D :D :D
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Hvala bogec... nije danas moguće drugačije poslovati. Pogotovo sada i u narednom periodu će trebati proizvođači i trgovci "progutati" svoju zaradu i promijeniti način razmišljanja da bi se opstalo... ali to znaš i sam, ne treba to posebno isticati.
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
kupio sam kod vas špricu i mogu ti reči da sam i više nego zadovoljan s obzirom na cijenu.
Ove prikolice su vam super stvar, kak veliš kad ih doradite kak spada mislim da ovi nebudu stigli švasati kolko bu ih se prodalo.
Samo naprijed!
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
igor_peradar kaže:
kupio sam kod vas špricu i mogu ti reči da sam i više nego zadovoljan s obzirom na cijenu.
Ove prikolice su vam super stvar, kak veliš kad ih doradite kak spada mislim da ovi nebudu stigli švasati kolko bu ih se prodalo.
Samo naprijed!

Niti to nije najbolji scenarij...nadam se da se budu prodavale, ali i da ih budu uspjeli raditi. Ak ne možeš podmiriti potražnju onda si opet u velikom problemu, a to treba izbjeći.

Već sad su u dvorištu prikolice koje su dorađene i slobodno svrati ak imaš vremena i pogledaj. Btw. hvala za pohvalu za špricu, drago mi je da si zadovoljan. Omjer vrijednosti (dobivenog) i cijene je ipak najvažniji.
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Niti to nije najbolji scenarij...nadam se da se budu prodavale, ali i da ih budu uspjeli raditi. Ak ne možeš podmiriti potražnju onda si opet u velikom problemu, a to treba izbjeći.

Već sad su u dvorištu prikolice koje su dorađene i slobodno svrati ak imaš vremena i pogledaj. Btw. hvala za pohvalu za špricu, drago mi je da si zadovoljan. Omjer vrijednosti (dobivenog) i cijene je ipak najvažniji.

O ho , budem pogledal obavezno pa ako mi se dopadne odma jednu naručim ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Prikolice stvarno lijepo i kvalitetno izgledaju, a što je najvažnije cjena je povoljna!!
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
zbalija4 kaže:
Prikolice stvarno lijepo i kvalitetno izgledaju, a što je najvažnije cjena je povoljna!!

Slažem se da izgledaju lijepo, ali izgled ne bi trebao imati neku važniju ulogu. Činjenica je da će vrijeme koje je pred nama zahtijevati i kvalitetu i povoljnu cijenu.

Krajem prosinca su nam stigle i manje prikolice (4 i 5 tona jednoosovinke)... zasad samo jedna slika, a u slijedećih par dana će biti i detaljne...

Te smo planirali za ljude koji će htjeti iskoristiti kapitalna ulaganja za 2008. jer je uvozna deklaracija napravljena u 2008.

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
zgodne prikolice, ove bi mogle Bobu zanimati ;)


Ruda visoka, pod jos vislji...


Slafko, daj ugrubo cjenu za te prikolice ako moze?

Znaci.
4t trostrani kiper, povisice, rinfuz stranice

5t trostrani kiper, povisice, rinfuz stranice



Detaljnije slike svakako dobrodosle.
 

Najnoviji postovi

Na vrh