• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Njko72

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pozdrav prijatelju, lijepo viditi i stare fortografije koje su se razvijale, imaju posebnu vrijednost i snagu ;) Inaće kruška mi se čini ajme, još kad nabaciš pokoji savijač grane ;) Čitamo se...
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Malo slika današnjeg posla u kruškama danas su ravno 3 god i 1 mjesec,završen uzgoj svih katova:D


 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
bravo generacijo samo tako naprijed i nema predaje, lijepo i svaki komentar bio bi suvišan :D
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Nema šta , sve uredno pedantno svaka grana na svom mjestu , vrhunski.
Pravi doktor za kruške :prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
To se kaže za takovo delo,,,da je načinjeno s ljubavlju i gušton...........:partyman::partyman::p:p:prayer::prayer:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Hvala moji forumaši.
Znate da sam primjetio da Nas ima dosta od 1969-1975 godišta, te generacije su najaktivnije na forumu što je dobro jer možemo posavjetovat mlađe ali i starije koji su dosta tvrdi u svom stavu prema svemu,a slabo ih ima informatički pismenih(nezanimanje za taj oblik komunikacije).
Pozz..
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Svaka čast! Kada ovako nešto vidim ne mogu ostati ravnodušan,iako se ne bavim voćarstvom.

Bravo majstore!!!!
 
G

GROF

Guest
Nema šta , sve uredno pedantno svaka grana na svom mjestu , vrhunski.
Pravi doktor za kruške :prayer:


., e DA, TOČNO!., potpisujem moj forumski prijatelju Žuti!, tvoj zapis u cijelosti!
., PRAVI DOKTOR ZA KRUŠKE!..., divota!... :supz: ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala moji forumaši.
Znate da sam primjetio da Nas ima dosta od 1969-1975 godišta, te generacije su najaktivnije na forumu što je dobro jer možemo posavjetovat mlađe ali i starije koji su dosta tvrdi u svom stavu prema svemu,a slabo ih ima informatički pismenih(nezanimanje za taj oblik komunikacije).
Pozz..

Potpisujem,:partyman::partyman::partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav kolega , ajdem molim te ako možeš napisati par riječi o Cifareli atomizeru . Ako me sjećanje dobro služi mislim da si rekoao da ga ti imaš već duže vrijeme , i da si zadovoljan sa njim . Živio :partyman:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Hvala moji forumaši.
Znate da sam primjetio da Nas ima dosta od 1969-1975 godišta, te generacije su najaktivnije na forumu što je dobro jer možemo posavjetovat mlađe ali i starije koji su dosta tvrdi u svom stavu prema svemu,a slabo ih ima informatički pismenih(nezanimanje za taj oblik komunikacije).
Pozz..

pozdrav prijatelju vočaru ovo kod tebe je urednost nad urednosti svaka čast na trudu a vidi se i na znanju :partyman: zašto sam uzeo baš ovaj post za REPLY možda sam se našo u njemu ?makar nisam puno stariji 67g al vjeruj mi ovakvu knjigu kao što je ovaj forum treba pročitat treba dosta vremena ...al nek vas ima mlađih meni je to draže nego nas starijih,živio ti meni :drinkers:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
pozdrav prijatelju vočaru ovo kod tebe je urednost nad urednosti svaka čast na trudu a vidi se i na znanju :partyman: zašto sam uzeo baš ovaj post za REPLY možda sam se našo u njemu ?makar nisam puno stariji 67g al vjeruj mi ovakvu knjigu kao što je ovaj forum treba pročitat treba dosta vremena ...al nek vas ima mlađih meni je to draže nego nas starijih,živio ti meni :drinkers:

Pozdrav i tebi manje više svi koji su na forumu su vrijedni i imaju znanje,ali učenja nikada dosta,a najbolje se uči ovdje na forumu,kao što si rekao knjiga ali bez kraja i nadam se da će tako i ostati:D
Posla preko glave prskanje,košnja,povijanje grana itd itd pa manje na forumu:D
Pozdrav.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ljudino sretan ti rodjendan :partyman:
i :drinkers: ajd jos jedno :drinkers: pa jos koje :drinkers: a onda :gitarist: udri brigu na veselje :supz: :partyman::partyman::partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Eeee.... generacijo , sretan rođendan , puno zdravlja ti želim i sreće , a ostalo će valjda biti , Živio ti meni :partyman::partyman:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Hvala forumaši na lijepim željama i Vama također svako dobro,danas nema odmora prskanje oko 19 sati a onda malo opuštanja.
Pozdrav.
 
Na vrh