• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Njko72

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Hvala forumaši na lijepim željama i Vama također svako dobro,danas nema odmora prskanje oko 19 sati a onda malo opuštanja.
Pozdrav.

e da si mi bliže zamjenio bi te u špricanju bar danas :lol: ovak idemo skupa svak na svoj kraj :rolfer::rolfer:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
e da si mi bliže zamjenio bi te u špricanju bar danas :lol: ovak idemo skupa svak na svoj kraj :rolfer::rolfer:

Hvala kolega na ponudi,ma nije to ništa oprskao jabuke i kruške sad sam miran jedno vrijeme osobito zato što je sve savršeno zdravo,sutra malčanje:D
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Mlada,zdrava stabla jabuke....miris sveže pokošene trave i bagrema....odmor za oči i dušu.
Svaka čast za voćnjak :prayer::prayer:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
E najviše mi žao što taj bagremik s mojom drvenjarom nisam slikao:madmana:
Drugi put uslikam odmaralište moje mnogobrojne obitelji:)
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Malo u slikama opisa poslova u voćnjacima:D
jabuka

Sve pod spagu. Nema sta, svaka cast :supz:
Vidim nemas na traktoru kabinu, iako imas lijep rolbar koji cuva glavu 8), kako se cuvas prilikom prskanja?
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Sve pod spagu. Nema sta, svaka cast :supz:
Vidim nemas na traktoru kabinu, iako imas lijep rolbar koji cuva glavu 8), kako se cuvas prilikom prskanja?

Kao da sam u Japanskoj Fukushima nuklearki :rolfer:
Jednog dana i ja budem imao traktor s izoliranom kabinom:rolfer:
Oprema: vojna maska,ronilačka kapa,motoristički kombinenzon,rukavice,čizme:rolfer:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Kao da sam u Japanskoj Fukushima nuklearki :rolfer:
Jednog dana i ja budem imao traktor s izoliranom kabinom:rolfer:
Oprema: vojna maska,ronilačka kapa,motoristički kombinenzon,rukavice,čizme:rolfer:

Odlicno treba se dobro zastititi.
Doduse nebih ti bio u kozi kada sve to obuces u po ljeta.
Znam kad ljeti nosim masku i kada je skinem iz nje se prolijeva znoj.
Kod nas ima jedan covjek, doduse slucaj od covjeka, prsce vocnjak sa Tomom Vinkovicem bez ikakve kabine i samo nabaci kabanicu i obicnu malu bijelu masku :madmana:, kad sam to prvi put vidio oci mi stale:supris:. Ili jedan komsija prsce mlade sljive s rucnom prskalicom i samo svezao maramu, pade mi napamet da ima jos jedan komsija isti slucaj samo sto taj jos gore, koristi ledjni atomizer :finga:
Ja neznam stvarno, ljudi ili neznaju ili nece da znaju koliko su otrovi opasni :toimonster:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Odlicno treba se dobro zastititi.
Doduse nebih ti bio u kozi kada sve to obuces u po ljeta.
Ja neznam stvarno, ljudi ili neznaju ili nece da znaju koliko su otrovi opasni :toimonster:

Možeš mislit kako je vruće užas sav budem mokar zato prskam predveće.
Pojedinci ne znaju još velika većina ratara a i voćara prskaju bez ikakve zaštite do jednog dana:madmana:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Evo nakon duuugog vremena malo i mojih poslova ovog ljeta i naravno jeseni:
Suša

Kopanje bunara (naravno ručno)



Berba




Uploaded with ImageShack.us
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Kad sam vidio slike kopanja bunara sjetio sam se ovog dokumentarca:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=t2cvYbi-c-Q&feature=mfu_in_order&list=UL[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=W20vD2c6o4k&feature=related[/YT]

I kakav je ono pas? Izglada kao tornjak samo ima male noge:scratch
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Jabuke su ipak dobroooo rodile, iako je bila paklena godina.
Jesi stigao do vode i na kojoj je dubini!

Pozdrav i ne daj se generacijo!!!
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Kad sam vidio slike kopanja bunara sjetio sam se ovog dokumentarca:

I kakav je ono pas? Izglada kao tornjak samo ima male noge:scratch

EEE taj sam dokumentarac tražio ko lud i puno ti hvala za nj. sada ću obzidavat pa mi neškodi malo video sadržaja za poduku.
Tornjak je ko tele ima malo kraće noge i 65kg jede ko krava i to večinom bureke i pizzze.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Jabuke su ipak dobroooo rodile, iako je bila paklena godina.
Jesi stigao do vode i na kojoj je dubini!

Pozdrav i ne daj se generacijo!!!

Ma imao sam vode na 2.5 metra nisam kopao 30 dana, non-stop curila voda iz sitnih kapilara kada je prestalo curit extremna suša pa se bacio uveliko na posao jer ovakvu sušu nepamte ljudi koji sada imaju 60-tak god tako sreća u nesreći da mogu kopati(mislim sreća za kopanje jer u normalnoj god.to nije moguće) a nesreća za sve poljoprivrednike. inaće na 7-10 metara su svima vodena žila u mojoj ulici.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
EEE taj sam dokumentarac tražio ko lud i puno ti hvala za nj. sada ću obzidavat pa mi neškodi malo video sadržaja za poduku.
Tornjak je ko tele ima malo kraće noge i 65kg jede ko krava i to večinom bureke i pizzze.

Nema na čemu Njoko :D

To je očito neki križanac tornjaka i nečega maloga, baš zanimljivo izgleda
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Nema na čemu Njoko :D

To je očito neki križanac tornjaka i nečega maloga, baš zanimljivo izgleda

Ma nije on tako amli nabavljen iz Like ima nj ,možda malo fotić sam nezgodno namjestio pa tako ispalo:scratch
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Forumaši ako neko treba štence tornjaka 3 ženkice,čistokrvni,oštenjeni 29.9.2011.za Vas samo cijena 100kn sitnica.Oglas sam dao i PONUDE na ovom forumu pa tamo i odgovorim na upite.Hvala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
A ko zna kaj nas tek čeka ............ prognoze baš i nisu bajne
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da se ovo mora raditi u 3mj,nažalost mora nema neke velike vlage.
I koliko puta si išao po istom redu?
Ova količina nije ni travu pošteno zalijala a kamo li korijen voćke...:roll:
 

Najnoviji postovi

Na vrh