• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Njko72

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Pozdrav forumaši.

Eto da se i ja predstavim,manje vrijeme sam na forumu pa eto odlučih i ja da to obavim.
Poljoprivedom se bavim od kada znam za sebe i probao sam do sada sve grane poljoprivede,od oranja konjima(sadnje,rajcanje)kopanja motikom,razbacivanje ručno umjetnog gnoja pod usjeve,do strojne obrade.
Za sada posjedujem 2he voćnjaka(jabuke,kruške),jabuke sam podigao prije 7 god a kruške prije 3 god, ženi sam podigao 3 manja plastenika za naše obiteljske potrebe zbog blizine nasada krušaka jer ne bi mogli uzgajati povrče.
Novo korisničko ime NJOKO
 
Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav generacijo , lijepo predstavljenje nema šta . Šta reći kada si već skoro stari forumaš , nego pozdrav tebi i tvojoj obitelji puno uspjeha u voćarstvu i povrtlarstvu , i živio ti meni :partyman: :gitarist:
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Eto nešto sam zaboravio da unesem mehanizaciju koju posjedujem.
IMT 542 (30 god) gotov je na izdisaju:rolfer:
Agromehanika atomizer 440lit
Zanon malčer TFX 1500 Y noževi
Cisterna Krone 3000lit
Prikolicu Našićanka 2 t
Leđni atomizer Cifareli
Samohodni malčer AS (30 god)
Freza F200
Motorna pumpa za vodu Tomos SMP2
2 agregata
Trimer Stihl FS 350
 
Posljednje uređivanje:

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Pozdrav generacijo , lijepo predstavljenje nema šta . Šta reći kada si već skoro stari forumaš , nego pozdrav tebi i tvojoj obitelji puno uspjeha u voćarstvu i povrtlarstvu , i živio ti meni :partyman: :gitarist:

Hvala Žuti,tražio sam trenutak kada da se predstavim,jučer sam imao vremena(odvratna kiša)pa sam čitao Vaše profile i reko idem i ja nemam zašto biti samozatajan.Pozz.:partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Hvala Žuti,tražio sam trenutak kada da se predstavim,jučer sam imao vremena(odvratna kiša)pa sam čitao Vaše profile i reko idem i ja nemam zašto biti samozatajan.Pozz.:partyman:

Ma vidi nisam se ni ja odmah predstavio , jer pravila foruma to nezahtjevaju . Ali nekako mi je bezveze biti na forumu svaki dan i komunicirati sa nekim a da neznaš ništa o toj osobi . Malo mi je nejasno zašto se neki boje predstaviti :scratch . Ali kako se kaže " sto ljudi sto ćudi "
Nego pozdrav još jednom i živjeli svi mi :partyman:
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Malo starih slikica 1 vegetacija jabuka




4 vegetacija




2009 (nepamćena godina po urodu jabuka)





Ova zima

 
Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Super su ti nasadi , stvarno lijepo . Vidi se da je puno rada i truda uloženo , svaka čast :prayer:
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
:rolleyess:Joj da,Puuunoooo ali kada ti se podvuće pod kožu jednostavno vuče te na rad i ništa nije teško.
Gledao sam kako kolega Kontam radi stupove ja sam u jabukama sve sam napravio,otišao kod limara napravio mi 3 kalupa 275cm i udri takve nemožeš nigdje kupit bez problema da su duži za protugradnu mrežu,samo kad se sjetim koliko iskopanih rupa ručnim svrdlom do sada oko 1000kom :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,vidin da ti nije teško delat,,,,,,,,,,,,stvarno sve pohvale,,,,ljepo za vidit....:prayer::prayer:
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Svaka čast,,,,vidin da ti nije teško delat,,,,,,,,,,,,stvarno sve pohvale,,,,ljepo za vidit....:prayer::prayer:

A gledaj Bagerista,kada uložiš puno love u nešto i sam znaš da moraš radit,kada nismo lopovćili kao pojedinci u ovoj državi sada moramo rintat:madmana:
Pozz..
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
svaka čast.za trud i ljubav prema poslu.hoće to našu generaciju :mrgreen:

:supz:pozdrav prijatelju, ma prebrodit će mo mi to svi,ali šta s njima nemaju šta krasti više haha kako kod Nas tako i kod Vas:mrgreen:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
:supz:pozdrav prijatelju, ma prebrodit će mo mi to svi,ali šta s njima nemaju šta krasti više haha kako kod Nas tako i kod Vas:mrgreen:


naravno prijatelju,samo rad,red i marljivost pobjeđuje,nas oni nemogu pokrasti,samo sebe mogu ali svemu dođe kraj pa i njima.:rolfer:
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Pozdrav, lijepo pretstavljanje i lijepi vočnjaci:supz:
sretno u daljnjem radu, čitamo se...:partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav, dobro nam došal!

., lipo si se predstavil, milina za čitat, lipo si pokeljil slikice svoga truda i muke, ALI svakako svoje dike i divote, miline od trajnoga nasada voća., svaka TI čast i fala!., ča TI više pisat mogu?., nego reć - napisat - poručit; skidam TI kapu, onu PRAVU, onu LIČKU!

., aj Bog!, čitamo se, sretno!!!
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
., lip TI pozdrav, dobro nam došal!

., lipo si se predstavil, milina za čitat, lipo si pokeljil slikice svoga truda i muke, ALI svakako svoje dike i divote, miline od trajnoga nasada voća., svaka TI čast i fala!., ča TI više pisat mogu?., nego reć - napisat - poručit; skidam TI kapu, onu PRAVU, onu LIČKU!

., aj Bog!, čitamo se, sretno!!!

:supz:pozdrav GROF hvala na komplimentima i ljepi pozdrav svima u Lici
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav,ljepo predstavljanje,u njemu sam našao dosta sličnosti koje djelimo,isto smo godište,djelimo isti zaštitarski kruh i na sličan način razmišljamo.sretno ti sa dodatnim poslom:D
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
pozdrav,ljepo predstavljanje,u njemu sam našao dosta sličnosti koje djelimo,isto smo godište,djelimo isti zaštitarski kruh i na sličan način razmišljamo.sretno ti sa dodatnim poslom:D

:partyman:Kada su nam velike plaćice,pa moramo svašta radit da prehranimo obitelj.Pozdrav kolega i tebi svo dobro.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
pozdrav i dobro došao...
oni tvoji nasadi su za čistu 5,samo hrabro naprijed...:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh