• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

nova na forumu

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Pozdrav svima!
Pošto sam se prvi put predstavila u krivoj rubrici evo me ponovo, kao što sam rekla živim u Virovitici i imam farmu Romanovskih ovaca od oko 200 kom suprug i ja bavimo se već duže vrijeme tim poslom i zadovoljni smo rezultatima.:partyman:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Pozdrav!

Dobrodošla MEDOLINA. Daj malo slika, ovdje nisu opterečeni dužinom repa... pratim i Istočni forum o ovčarstvu pa se malo šalim. Pozdrav.
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
j
pozdrav i dobro nam došla....

Dobrodošla MEDOLINA. Daj malo slika, ovdje nisu opterečeni dužinom repa... pratim i Istočni forum o ovčarstvu pa se malo šalim. Pozdrav.

Hvala svima na dobrodošlici molila bi da mi netko kaže kako da stavim slke.
Unaprijed hvala!!!
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Pozdrav Medolina i dobro nam došla, moram reći svojoj boljoj polovici da ima još žena, koristimo isti profil pa i ona voli pregledati ovaj forum, piši nam o ovcama jer takve nismo imali prilike vidjeti! :p
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Pozdrav Medolina i dobro nam došla, moram reći svojoj boljoj polovici da ima još žena, koristimo isti profil pa i ona voli pregledati ovaj forum, piši nam o ovcama jer takve nismo imali prilike vidjeti! :p

Pokušavam staviti slike ali mi ovaj program koji se nudi nekako čudan trži e.meil
adresu i svašta dali netko zna kako da stavim slike jer imam preljepih sa velikim ovcama i malim janjcima.:eek:
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Pokušavam staviti slike ali mi ovaj program koji se nudi nekako čudan trži e.meil
adresu i svašta dali netko zna kako da stavim slike jer imam preljepih sa velikim ovcama i malim janjcima.:eek:

Ukratko ja stavljam slike ovako:
1. otvoriš novu poruku ovdje na forumu , napišeš malo komentara ili samo staviš sliku
2. ne zatvaravši temu na forumu odeš na svoj izbornik moj je google i ukucaš ovo imageshack te otvoriš tu stranicu malo pričekaš i klikneš na Browse nakon toga ti se otvori mogućnost da sa svog kompjutera pronađeš traženu sliku (ista mora biti prilagođena veličinom za objavljivanje na forumu)
3. Nakon što si odabrala sliku klikneš na nju da je označiš te klikneš na UPLOAD NOW i slika ti se učita u program imageshack
4. Pojavi ti se na lijevoj strani Upload Successful (još malo i kraj) ispod tvoje slike koju si uspješno uploadala pronađeš redak Forum Code i desno u dugačkoj kučici kopiraš sve da poplavi te to prenesi na svoju otvorenu temu na forumu odnosno poruku koju si započela. Sretno.
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
[IMG=http://img257.imageshack.us/img257/6858/p2309111735.jpg][/IMG]
evo proba
Uploaded with ImageShack.us
Ukratko ja stavljam slike ovako:
1. otvoriš novu poruku ovdje na forumu , napišeš malo komentara ili samo staviš sliku
2. ne zatvaravši temu na forumu odeš na svoj izbornik moj je google i ukucaš ovo imageshack te otvoriš tu stranicu malo pričekaš i klikneš na Browse nakon toga ti se otvori mogućnost da sa svog kompjutera pronađeš traženu sliku (ista mora biti prilagođena veličinom za objavljivanje na forumu)
3. Nakon što si odabrala sliku klikneš na nju da je označiš te klikneš na UPLOAD NOW i slika ti se učita u program imageshack
4. Pojavi ti se na lijevoj strani Upload Successful (još malo i kraj) ispod tvoje slike koju si uspješno uploadala pronađeš redak Forum Code i desno u dugačkoj kučici kopiraš sve da poplavi te to prenesi na svoju otvorenu temu na forumu odnosno poruku koju si započela. Sretno.
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Radi ali djelomično neznam ali meni se slika pojavi u poruci koju pišem dali si stisnula paste forum koda u okvir svoje poruke

Jesam ne znam zašto neće?
 
Na vrh