• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nova sezona ispaše

T

Tonxy

Guest
Re: Kod nas

branko hvala ti lijepa!! a posebno se ispričavam i zahvaljujem na bobinoj dobroći i mekoći srca!! ;)

hvala sta ste mi ispravili slike!! opro me bobo na msn!! hehe :oops: :oops:
 
B

branko

Guest
Re: Kod nas

Tonxy kaže:
branko hvala ti lijepa!! a posebno se ispričavam i zahvaljujem na bobinoj dobroći i mekoći srca!! ;)

hvala sta ste mi ispravili slike!! opro me bobo na msn!! hehe :oops: :oops:


no problem, ako ti bude jos trebalo kakvo objasnjenje u vezi foto boketa slobodno se javi mozes i na pm
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Kod nas

ja pokušavam stavit slike, pratim upute koliko znam i umijem al mi ne uspjeva, jako je sporo, dok uzme sliku potroši mi 3-4 mb, i tu zapne, nisam baš vješt u tome, a imam i bežični internet koji je po potrošenim mb, i sporo je.a imam slika malo čudo.
sad ču probat prek tog novog
 
B

Bobo

Guest
Re: Kod nas

Gledajte, kad se stavi slika u vecem formatu, to trosi manje prometa. Dokazano...

kad stavljate thumbnail, pa kad kliknes na njega, onda ucitavate cijelu imageshack stranicu s reklamama, sto je puno "teze" po pitanju prometa nego kad se na stranicu stavi direkt slike 800x600 ili manja...


Imageshack, fala bogu, ima i opciju smanjivanja vecih slika, na 800x600, tako da se niti s tim ne morate brinuti ;)
 
B

brundalo

Guest
Re: Kod nas

A ljudi moji kad vidin ove travnjake i pasnjake dodje mi da placen. Majke mi :cry:
Sta je neko reka "da bi guze za ovo"
 
B

bduda

Guest
Re: nova sezona

Super slike sad i ja razmljišljam da svoje krave ponovo pustim na pa pašu
 
B

brundalo

Guest
Re: nova sezona

Pa sta ima ljudi lipse od ovoga he he
@banijac ja tvoju sliku ne vidim. Sta se desilo????????????????? :D
@abrkili lako je tebi decko ti mozes svoje napasivat i u selu a ja san se mora maknit 800 metara van sela (turistisko misto) a tamo san ostvaija i dosta dobrih pasnjaka. Sta ces gradjevinska mafija ne pita nego se siri. Vidija si da moram sve iz pocetka
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Re: nova sezona

brundalo kaže:
Vidija si da moram sve iz pocetka

Pošto još nemaš aparata, još nismo vidjeli. Mora da nekog od nas 'unajmiš' da te posjeti i slika tvoj pogon. :lol: :lol: :lol:
 
B

brundalo

Guest
Re: nova sezona

@ Tine podji na Pasnjake pa vidi he he he :D :mrgreen:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: nova sezona

brundalo,nažalost,moram ih napasivat u selu,jer bi inače zaraslo u šikaru,a ne želim da mi oko kuće ona raste..zato je otac i kupio 5 ovaca da nam pasu,da ne moramo kositi i paliti travu,a eto sad se,hvala Bogu,stado razvilo i postaje sve veća i ozbiljnija proizvodnja... a paše se može napraviti da je to čudo jedno..
 
B

brundalo

Guest
Re: nova sezona

Nego zasto ne mogu vidit banijinu sliku :scratch
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Re: nova sezona

Prebrzo odgovaram, pa ispadam budalo. :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh