• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi moderator

  • Temu pokrenuo agrotehničar
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
A

agrotehničar

Guest
Čestitam, čestitam, nije to loše za forum samo nemoj bit prežestok, ljudi ovdje ne griješe namjerno, nego ih priča povede......... ;) :lol:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Forumaši pozivam vas na prosvjed i blokadu.U vezi novoga moderatora, opet neki novi diktator došo na vrh bez izbora ovo je demokratska država . Hočemo izbore .Gdje su paradajzi da ga obojamo u crveno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;) ;)

Živio Moderator!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zaboravih čestitam.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
zvona kaže:
Forumaši pozivam vas na prosvjed i blokadu.U vezi novoga moderatora, opet neki novi diktator došo na vrh bez izbora ovo je demokratska država . Hočemo izbore .Gdje su paradajzi da ga obojamo u crveno :lol: ... :lol: ;) ;)

Živio Moderator!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zaboravih čestitam.
A heb' ga demokratska država! Tak nam je i vlada izabrana! Pardajze podržavam!!! :lol: :lol: :lol:
Alene, bar ti nebudi krut k'o autokrat Bobo ;) :lol:
A kaj da ti rečem: Čestitam ili moja sućut? :lol: :lol: :lol:
 
T

Tonxy

Guest
čestitam,čestitam!!

samo nemoj bit strog i brisat postove,osim off tema! a za krive postove mozes nam i na privat poslat da promjenimo!! pozz
 
R

ROKI

Guest
Jedva je dočekao da može burgijat po forumu. Od silnog nuđenja i Bobo je popustio. ;)
 
K

KRESO

Guest
tko je vjernik neka se pomoli !!!!!!!!!!!



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



čestitam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
P

paor

Guest
U postu Obrisan neispravan link. donio pravila i odmah zaklenio temu. Nema rasprave, čak i Hugo Chavez ponekad raspiše referendum, ups - politika... :D
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
alene čestitam... 8)
sada svatko po koji off da ima šta radit :mrgreen: ;) ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ALENE čestitam, sad si ko đelo hađiselimović, svud če pisat odabrao i pripremio alen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
e ljudi sad ste najjjjjjeeeee ko žuti mačak jer ak bu off tema ne samo da to bude izbrisano nego če i struja vam bit isključena i na kukuruzima čete klečat :mrgreen:
naša županija preuzima uredništvo, bobo se neče više moč snač gdje je šta :mrgreen:
eto malo šale, uglavnom ALEN bude savjesno obavljao posao, a tu su nam MARIO i BOBO.
samo tako ALENE majstore
PS pošto si moderator sad moraš imat sve moderno, znači ti dereš modu, e pa trebaš imat novi traktor, plugove, prikolcu, junice, štalu, sve najjjnovije :mrgreen:
 
P

Picek

Guest
alen28 kaže:
Trik-pitanje:
Znate li zašto je izabran moderator iz bjelovarsko-bilogorske županije?
nemate velike površine za obrađivati pa si tako riješavaš komplekse manje vrijednosti u odnosu na slavonce? :mrgreen:
 
S

sapat

Guest
Picek kaže:
alen28 kaže:
Trik-pitanje:
Znate li zašto je izabran moderator iz bjelovarsko-bilogorske županije?
nemate velike površine za obrađivati pa si tako riješavaš komplekse manje vrijednosti u odnosu na slavonce? :mrgreen:

mort-de-rire-15.gif
:mrgreen: ;)
 
P

paor

Guest
Evo ti par izgovora ako slučajno obrišeš pogrešan post:

1. Pa, eto, desilo se.
2. Slucajno sam majke mi!
3. Pritisnuo sam pogresni gumbek
4. Napio sam se . . .
5. Doslo mi da nekoga malo naljutim
6. Napustila me djevojka
7. Ucinilo da su svi poceli da zaboravljaju ko je gazda ovde
8. U znak protesta protiv murije
9. Došel mi komad doma pa da joj pokažem...
10. Htjedoh nesto da upropastim
11. Ne sjecam se svega mi
12. Nov sam moderator pa sam se vjezbao
13. Ostali smo bez mjesta na serveru pa sam morao malo da smanjim bazu
14. Nisam to uradio ja, nego neko od gostiju sa tuluma
15. Izvinite, popizdio sam
16. Kreten je opsovao
17. Stekli su se uslovi za takvu akciju
18. Iz cisto estetskih razloga, da forum ljepse izgleda
19. Zamolila me djevojka
20. Javilo mi se...
21. Htjedoh da ostavim neki trag za sobom
22. Do samog kraja nisam vjerovao da je to moguce pa sam morao probati.
23. Moj sin mislio da je to igrica...
24. Zanimalo me da li primjećujete promjene
25. Posljednji put, necu vise, stvarno!
26. Cudni su putevi moderatorski...
27. Prosuo sam pivo na tastaturu pa mi radi samo Del.
28. Placaju me po ucinku - sto vise obrisem, veca mi placa. Ne ljutite se dobri ljudi, ali kuci su gladna zena i djeca...
29. Jednostavno nista drugo ne znam
30. Jednostavno zato sto ja to mogu, a vi ne...
 
R

ROKI

Guest
Picek kaže:
alen28 kaže:
Trik-pitanje:
Znate li zašto je izabran moderator iz bjelovarsko-bilogorske županije?
nemate velike površine za obrađivati pa si tako riješavaš komplekse manje vrijednosti u odnosu na slavonce? :mrgreen:

:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :blackeye :blackeye :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D
 
V

VTZ

Guest
Čestitam novom moderatoru na njegovom elanu i želji da pomogne u radu foruma! Jedino se malo pribojavam poteškoća u radu, s obzirom da Bobo preferira IMT kao superiorne traktore, iako postoje i drugačija iskustva i mišljenja nekih drugih forumaša! :lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
VTZ kaže:
Čestitam novom moderatoru na njegovom elanu i želji da pomogne u radu foruma! Jedino se malo pribojavam poteškoća u radu, s obzirom da Bobo preferira IMT kao superiorne traktore, iako postoje i drugačija iskustva i mišljenja nekih drugih forumaša! :lol:
Pa tebi neće biti problem jer imaš jednak traktor kao i moderator, samo kaj je s nama ostalima? :scratch
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ZJ kaže:
VTZ kaže:
Čestitam novom moderatoru na njegovom elanu i želji da pomogne u radu foruma! Jedino se malo pribojavam poteškoća u radu, s obzirom da Bobo preferira IMT kao superiorne traktore, iako postoje i drugačija iskustva i mišljenja nekih drugih forumaša! :lol:
Pa tebi neće biti problem jer imaš jednak traktor kao i moderator, samo kaj je s nama ostalima? :scratch

ZJ
Ti imaš skoro jednak traktor kao i ja :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
mario kaže:
ZJ kaže:
VTZ kaže:
Čestitam novom moderatoru na njegovom elanu i želji da pomogne u radu foruma! Jedino se malo pribojavam poteškoća u radu, s obzirom da Bobo preferira IMT kao superiorne traktore, iako postoje i drugačija iskustva i mišljenja nekih drugih forumaša! :lol:
Pa tebi neće biti problem jer imaš jednak traktor kao i moderator, samo kaj je s nama ostalima? :scratch

ZJ
Ti imaš skoro jednak traktor kao i ja :D
Ne, ja imam samo pol od tvojega :lol: :lol: :lol: pa s tobom nebum imal problema (doduše, nije ih bilo ni do sad ;)
No, ovdje nije bila riječ o tebi, već o Bobi i Alenu. Ti mi se činiš puno manje "brand pristranim" :lol: :lol: :lol:
 
P

Picek

Guest
ZJ kaže:
Ti mi se činiš puno manje "brand pristranim" :lol: :lol: :lol:
ma vraga, samo to manje prikazuje javno..
ali dođe u Valtru, sjedne i pogleda i kaže: "dobro je ali Lambo je bolji" :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
alen28 kaže:
alen28 kaže:
Trik-pitanje:
Znate li zašto je izabran moderator iz bjelovarsko-bilogorske županije?
Vidim da ste kreativni u odgovorima... A caka je politička!!!!!! Iskušavam vas!!!!!
Odgovor:
Zato što smo županija u Hrvatskoj sa najviše ministara!!!

aha....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh