• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nožni gas

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
E svaka cast sace im biti jasnije ko bude hteo praviti,nisam znao taj otvor prorezan kao polumesec si ti odradio,ok.davno sam komsiji ugradio nozni gas pa zato nisam skonto uradio si ga ko fabricki,ja imam zetora pa zato nisam odma skonto ceo tvoj rad. srecno svima u radu.:drinkers:
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
danas sam pravio nozni gas na 539, bice slika za koji dan jer mi fali jos sajlu da kupim :cool2:
 

Milunce

Novi član
Tu od
26 Pro 2019
Poruka
4
Svi ovde pisete o noznom gasu a ja imam problem sa rucnim gasom na 577,kao sto se zna ima on i nozni gas ali ja kad pojacam gas rukom on ne ostaje na mestu dokle sam povukao rucicu vec se sam postepeno vraca,imal za to resenje?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Vjerujem da je sličan sistem kao i na 539 pa ću tako i odgovoriti.
Negdje mora da bude opruga koja ispod sebe ima podlošku , e ispod najbolje da napraviš od kože još jednu podlošku i staviš , možeš i od stare radne rukavice da nabaviš materijal.
Naravno , opruga mora imati dovoljnu snagu da to sve sisne dovoljno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh