• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nožni gas

V

vedo

Guest
BAGERISTA kaže:
Bobo kaže:
Na zalost nemam ni jednu sliku...


Ako naletiš na koju pošalji,,bio bi ti jako zahvalan, 8) ,,,,,,čekamo valjda če neko imat koju sliku.... :scratch

Podržavam te ;) i ja čekam sliku nožnog gasa sa IMT-a 560
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
ne pratim temu ali pošto znam za nju a naišao sam u oglasima da čovjek prodaje kako on kaže originalni nožni gas
pa ajde rekoh da stavim možda nekome posluži kao inspiracija da napravi nešto slično :rolleyess:

slika-127804-2010-10-1287329466-velika.jpg


slika-127804-2010-10-1287324639-velika.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
E,,,,interesantno,,,,,,,još da je koja slikica nebi škodilo,,,ali posužit če i ove..:supz::supz::supz:;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
nema više , samo te dvije su bile i njih sam linkao
inače vidi se dovoljno da bi se prekopiralo :gitarist:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Ovo je po mojemu najjednostavniji sistem za napraviti :scratch

Ursus

1041383.jpg



Imt 555

1041288.jpg
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Savo zemljace hvala ti na slikama!!!!!!!
sad ce napokon i moj 539 da dobije nozni
gas uz normalno kombinaciju sa rucnim gasom
 
B

BAGERISTA

Guest
nema više , samo te dvije su bile i njih sam linkao
inače vidi se dovoljno da bi se prekopiralo :gitarist:

Da ali se ne vidi kako je spojen ručni,,,,,,,,,.....:scratch:scratch,za ostalo če se riješit,,,,,ali neka,,,malo muke ne škodi...
 
V

Vjerni983

Guest
Ja sam složil na svoj 539 isto kak je i Bobo složil i funkcionira odlično! Samo ja sam papučicu prišarafil na onaj nosač od bočne kose. Kad sam to namontiral i išel probavat mislil sam da budem to bacil dolje...al dok sam se priviknul...nedam ga za ništa!!!:D:D
 
B

brane1

Guest
Ovaj imt 539 je moj ,sto ima original nozni gas,to sam dobijo na njemu iz imt,radi odlicno.bez greske
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
helouuu!

sad sam procitao cijelu temu, pa me zanima dal je netko od vas na 533 konacno slozio nozni gas i dal funkcionira?

(posto ima klipnu pumpu i regulira zrak preko leptira i membrane i kaj je sve Bobo nabrojal...)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
helouuu!

sad sam procitao cijelu temu, pa me zanima dal je netko od vas na 533 konacno slozio nozni gas i dal funkcionira?

(posto ima klipnu pumpu i regulira zrak preko leptira i membrane i kaj je sve Bobo nabrojal...)
A zašto se nebi dalo ugraditi :scratch
Ova moja donja slika ti je nožni gas na 555, a on isto ima leptir i membranu ;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
A zašto se nebi dalo ugraditi :scratch
Ova moja donja slika ti je nožni gas na 555, a on isto ima leptir i membranu ;)

aaaaaaaa, a kaj ti ja znam da 555 sa crtom ima leptir i to...
znaci, samo si jos feder moram kupit da mi vraca leptir u ler gas i to je to...

eh da, i moram nekako rucku od rucnog gasa uglavit da se teze okece, sama od sebe mi smanjuje gas...
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
helouuu!

sad sam procitao cijelu temu, pa me zanima dal je netko od vas na 533 konacno slozio nozni gas i dal funkcionira?

(posto ima klipnu pumpu i regulira zrak preko leptira i membrane i kaj je sve Bobo nabrojal...)

To ti je dobra ideja da staviš nožni gas...mora funkcionirat samo treba opruga koja vraća gas.baš ko na ovom 555..............
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167

Evo kako sam ja rešio nožni gas na mom ferguli, nogostop je pedala od dečije biciklice a ostalo home made.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
'bem ti IMTeja kada mu i pedale treba montirati :mrgreen:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
POZDRAV

da li je ovo pitanje još aktuelno ili se vozimo nožno ?????
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
POZDRAV

da li je ovo pitanje još aktuelno ili se vozimo nožno ?????

Neki se voze nožno a neki "rucno" hehe.. ako imas kakvo pitanje pitaj slobodno a ja cu ti pokusati odgovoriti na njega, a ako ne budem znao, sigurno ce se naci netko tko zna ;)
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Aha, fino su ju smjestio vidim da si ju i farbao u sivu da izgleda kao da ju je ima tvornicki ugradjenu,, sve u svemu dobro odrađeno...
 

Najnoviji postovi

Na vrh