• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nožni gas

B

Bobo

Guest
Re: Nozni gas IMT

Napravi si papucicu u kabini gdje ti pase i provuci sajlu do pumpe. jednu krutu sipku rucnog gasa, zamjeni lancicam, tako da se taj lanac ugiba kad dajes nozni gas i da se nozni gas nesmetano vraca.
 
H

Hrco01

Guest
Re: Nozni gas IMT

Bobo kaže:
Napravi si papucicu u kabini gdje ti pase i provuci sajlu do pumpe. jednu krutu sipku rucnog gasa, zamjeni lancicam, tako da se taj lanac ugiba kad dajes nozni gas i da se nozni gas nesmetano vraca.

Puno hvala...
 
B

Bobo

Guest
Re: Nozni gas IMT

Nema na cemu, tako sam si ja napravio na 539 i radi bez greske.
 
T

Toyo

Guest
Re: Nozni gas IMT

bobo daj malo poslikaj ovo. jer me zanima. ja imam isto u mislima jedan način.
 
B

Bobo

Guest
Re: Nozni gas IMT

Spojio sam staru temu "nozni gas" i novu u jednu, i sve je poslikano i objasnjeno na prvoj stranici ove teme ;)

Jos jednom naglasavam da je ovo sve sklepano u 10 minuta od otpada koji sam nasao po garazi. Vec imam jacu sajlu i papucicu koja nije limena i koja se ne mota, iako ovo radi bez greske vec sigurno dvije godine.

na proljece cu napraviti malo "masivniji sistem" pa da traje koliko i traktor.
 
H

Hrco01

Guest
Re: Nozni gas IMT

Pozdrav!!!
I ja sam zainteresiran za koju sliku, ako nije problem!!!!!!!!!!!
 
B

Bobo

Guest
Re: Nozni gas IMT

Bobo kaže:
Spojio sam staru temu "nozni gas" i novu u jednu, i sve je poslikano i objasnjeno na prvoj stranici ove teme ;)

Jos jednom naglasavam da je ovo sve sklepano u 10 minuta od otpada koji sam nasao po garazi. Vec imam jacu sajlu i papucicu koja nije limena i koja se ne mota, iako ovo radi bez greske vec sigurno dvije godine.

na proljece cu napraviti malo "masivniji sistem" pa da traje koliko i traktor.


Daj, citaj malo...
 
V

vedo

Guest
Mislim da ovu temu niko nije ranije otvorio,naime volio bih da postavite slike od vašeg nožnog gasa na traktoru,pošto me interesuje kako to izgleda.Inače nemam nožni gas na traktoru niti ga moj otac misli ugrađivati.Ako bi neko mogao objasniti kako ga je postavio,je li bolji od ručnog itd itd. ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
E svaka čast care,,,baš san stija i ja pitat uvezi toga,,,,,i dali je neko to radio na 539........... :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ijoj ljudi pa gdje živite,ovdje ima sigurno 5 slike koje je Bobo stavio kako je on to uradio na 533,samo treba malo listat teme,postoji i Tražilica :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
marko93 kaže:
Ijoj ljudi pa gdje živite,ovdje ima sigurno 5 slike koje je Bobo stavio kako je on to uradio na 533,samo treba malo listat teme,postoji i Tražilica :mrgreen:

Listam več duže vrijeme,,,ali nikako da naiđem,jednom san nešto ija vidija i sad ga nemogu nač ni da sam dupli........ :scratch :scratch
Može link,,,,fala unaprijed..
 
V

vedo

Guest
Ima li neko sliku kako je postavio nožni gas na IMT 560 ;) u prethodnim postovima piše da je bolji od ručnog gasa.Sad ja neznam pošto nikada nisam radio sa nožnim gasom
 
V

vedo

Guest
Bosonoga kaže:
Pa zar IMT 560 nema nožnog gasa? Koja sramota za IMT.

Ja pitam jedno,ti meni drugo :x .Nema nožni gas,jer je moj IMT prva serija 560,a za novije serije neznam.Interesuje me da vidim kako izgleda
 
B

BAGERISTA

Guest
vedo kaže:
Bosonoga kaže:
Pa zar IMT 560 nema nožnog gasa? Koja sramota za IMT.

Ja pitam jedno,ti meni drugo :x .Nema nožni gas,jer je moj IMT prva serija 560,a za novije serije neznam.Interesuje me da vidim kako izgleda


Uključujem se i ja u ovo pitanje............ :scratch

Dali ima neko koju sliku od ugradnje nožnog gasa,,,i koliko je pametno da se veže sa lancem na polugu,,,postoji još koje riješenje..... :scratch
 
A

anel

Guest
Re: Imt-nozni gas

EVO SLIKA OPET :axe:


Slike slijede:





Rucni gas je spojen lancicem da ne daje nikakav otpor prilikom dodavanja ili otpustanja noznog gasa:
[/quote]
 
B

BAGERISTA

Guest
E sad gledajuči slike,,vidim da bi se moglo to napravit i složit kako spada........... :shock: :shock:

Ništa da završim konstrukciju,za natkrit auta,,,bacam se na posao,,,,slike če bit uskoro...... 8) 8)
 
Na vrh