• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Obavijest moderatoru i adminu

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,809
a čuj, mi blokiramo koliko možemo, jedino ih zaja može blokirati da više uopće ne dolaze na forum, a jbga takvih je puno, pa treba vremena...
Znam, ali na nekim drugim forumima nemožeš poslati pp dok se ne napišeš.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,809
Zato i pitam, pa možda neko baci oko.
E da mi je sad Puknuti pri ruci :rolleyess: Čovek jednostavno pozna problematiku i opet ga nema kad je gusto i kad treba nekaj pitati :madmana:
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Ajde vi lepo uradite da nemože svako da otvori novu temu!
Nekako to ograničite, sa određenim broja postova 10, 20, 50, 100...
Jer obično bude ovako= novi član se registrira, i naravno nestrpljiv, jer ima neki problem, i otvara novu temu...dobije odgovor, i nema ga nikad više!
Tako se nagomilaju mnogo istih otvorenih tema, koje bi mogli ići pod jednu temu! Pa posle moderatori imaju posla do bola!
Tako da nov član, dok provede izvesno vreme na forumu, i dok postigne broj postova...on će znati mapu foruma, i mesto gde postaviti određeno pitanje!!!

:weedman:

Neznam? ja neotvaram bez veze kada sam otvorio temu tražio tražio i onda slučajno na google slikama na 30 str nađem sliku zanon pomićnog hidrauličnog diska i eto zamolio moderatora da prebaci u temu gdje će biti prepoznao taj stroj a ne gdje sam ga našao hidraulične pumpe
Nadam se da nisam nikoga uvrijedio,a takvih tema 1000 gdje netrebaju biti.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Neznam? ja neotvaram bez veze kada sam otvorio temu tražio tražio i onda slučajno na google slikama na 30 str nađem sliku zanon pomićnog hidrauličnog diska i eto zamolio moderatora da prebaci u temu gdje će biti prepoznao taj stroj a ne gdje sam ga našao hidraulične pumpe
Nadam se da nisam nikoga uvrijedio,a takvih tema 1000 gdje netrebaju biti.

pa upravo zbog toga kaj si sad napisal ima takvih tema 1000...
ljudi, jel teško uzeti pola sata vremena pa pročitati pravila foruma???
pa ja sam mjesec dana bio tu kao gost, prije neg kaj sam se prijavil, eto da vidim kak forum diše i kak sudjelovat na njemu...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
nisi jedini i sam sam isto napravil,kad se sjetim da je bilo 160 stranica IMT i sve ih pročital,i hrpu drugih prije nego sam se opče registriral na forum.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
nisi jedini i sam sam isto napravil,kad se sjetim da je bilo 160 stranica IMT i sve ih pročital,i hrpu drugih prije nego sam se opče registriral na forum.

Vidim da si postao moderator sad se potrudi pa sa drugim moderatorima uredite malo povrtlarstvo a što se tiče poruka tamo imaš članova da u jednoj temi ide po tri poruke za redom, više od godinu dana samo sam čitao i sad polako žalim što sam se uopće učlanio ne zbog foruma to je odlična stvar za razmjenu iskustava ali neki članivi sjede za internetom i samo traže šta će prepisat na forum što po mom skromnom mišljnju prepisivanje tuđih radova nije cilj foruma nego podjela vlastitih iskustava možda grešim a možda i ne. i molim te reci mi tko je zadužen za povrtlarstvo.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
pogledaj sa desne strane ti piše tko je moderator u temi kad otvoriš forum.
a za povrtlarstvo je Bobo,a boji se da bude to malo pričekalo ima dosta posla a on radi još druge stvari na forumu i sam je u temi.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
pogledaj sa desne strane ti piše tko je moderator u temi kad otvoriš forum.
a za povrtlarstvo je Bobo,a boji se da bude to malo pričekalo ima dosta posla a on radi još druge stvari na forumu i sam je u temi.

Imam jedan prijedlog za sve moderatore pošto niste u mogućnosti stalno visiti na forumu imate i svog posla a dok pročitate sve prođe vreme itd. Zašto ne napravite da vas na neki način mogu članovi koji su zainteresirani da forum dobro radi mogu upozoriti npr. ta tema taj post i tako nebi morali da čitate cjelu temu a mogli bi brzo da djelujete i vodite temu sa manje potrošenog vremena.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
to možeš uvjek, pošalješ privatnu poruku i napiši gdje je problem.
i neko od zaduženih moderatora če rješit problem.
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
pa upravo zbog toga kaj si sad napisal ima takvih tema 1000...
ljudi, jel teško uzeti pola sata vremena pa pročitati pravila foruma???
pa ja sam mjesec dana bio tu kao gost, prije neg kaj sam se prijavil, eto da vidim kak forum diše i kak sudjelovat na njemu...

:roll:Gledaj 4-5 mjeseci listam forum malo aktivniji zadnjih 2mjeseca,tko god me zamolim ja odgovorim šta znam,dugo vremena tražim u temi mehanička radionica nešto slično kao pomična hidraulična roto kosilica ali jednostavno u moru svega nemogu naći, tko bi rekao da je to u hidrauličnim pumpama .
Otvorio novu temu zato što krki je po cjeniku taj stroj platio bez malčera sa svim dodacima 30000kn strašno puno,pa reko da nešto skontamo u kućnoj radinosti jer na ovom forumu ima pametnih i inovativnih osoba.:confused:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Molim NOVE moderatore, koji vidim da su postali revni, nek mi ne mijenjaju tekst. Stari moderatori to nisu radili, je nije bilo niti razloga niti potrebe.
Ako im se nekaj ne sviđa, nek pošalju poruku, ali promjene teksta bez mojega odobrenja neću dozvoliti.
Stojim iza onoga kaj napišem, pa neću trpiti ovakve svinjarije od nikoga.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Dečki,tko god je ovo napravio nije u redu.Prethodno se upozori korsinika a onda se post po potrebi briše.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
koje?
ja nisam al baš nikom mijenjal tekst.
jedino ak sam kaj slučajno stisnul al nevjerujem da jesam.

EDIT:jedino di je citirnje posta ispod samo citat obrišem a tekst ostaje.
onak kak ga je netko napisal.
ako i jesam obrisal text moja isprika.
 
Posljednje uređivanje:

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
Riješeno i nesporazum izglađen :)

''novi'' moderatori, ne brinite, nije vaša, već moja greška...
javio sam se ZJ-u, riješili smo nesporazum, isprika je ponuđena i prihvaćena
a ja sam dobio savjet...

pozz...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Imam jedan prijedlog za sve moderatore pošto niste u mogućnosti stalno visiti na forumu imate i svog posla a dok pročitate sve prođe vreme itd. Zašto ne napravite da vas na neki način mogu članovi koji su zainteresirani da forum dobro radi mogu upozoriti npr. ta tema taj post i tako nebi morali da čitate cjelu temu a mogli bi brzo da djelujete i vodite temu sa manje potrošenog vremena.


pa ima ova crvena zastavica dole lijevo ispod svakog našeg nika,jel to za prijavu moderatoru?
 

Najnoviji postovi

Na vrh