• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Obavijest moderatoru i adminu

A

Alen

Guest
Neke greške su uočene na forumu:
Tema ishrana koka nosilja prebaciti iz stočarstva u peradarstvo
Tema tov pliča prebaciti iz stočarstva u peradarstvo
Tema koji traktor kupiti prebaciti u Ostalo ili spojiti postove jer ima več nekoliko takvih tema
Primjetio sam letmično pa ako još neto nešto primjeti...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,578
i Alen se dobro sjetio pa otvorio o vu temu,tako da ako ko ima stogod za prigovorit u vezi tema neka ovdje napise,jer imam jako puno posla u vinogradima i krenula mi je sadnja novog vinograda pa sam od 8 do 20h na terenu,a kada nisam u vinu onda sam kod doktora (problemi sa želudcem),a danas sam igrom slucaja kuci jer kisa pada kao luda...
hvala!!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
u redu,ja sam potpuno zaboravio da imamo i podforum PERADARSTVO...Inače bi to sve trebalo ići u podforum stočarstvo..
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,578
vidim,vidim,,hma kada bi se to spjilo mislim da bi nastala velika zbrka,ja to nebi spajao ali pricekajmo sto ce reci mario.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
nek bog je prošao i ostavlja poruke, nik ''mall''
Treba otvorit temu, pa da se može stavit ko uoči prvi...
 
B

Bobo

Guest
petar kaže:
nek bog je prošao i ostavlja poruke, nik ''mall''
Treba otvorit temu, pa da se može stavit ko uoči prvi...


Rijeseno!
 
A

Ado

Guest
Pozz moze mala pomoc malo mi nejasno vezano za postavljanje slika na forum.Zapocnem novu temu i prebacim slike po redoslijedu ali mi ne izbaciva ispod teksta sliku -fotografiju
 
B

Bobo

Guest
stisni ova crvena slova ispod ovog teksta i prouci upute kako se slike stavljaju na forum:

Znaci "upute za postavljenje slika na forum" detaljno je objasnjeno i uz malo zivaca ici ce bez problema
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
ajde molim vas banujte ovo čudo

evo citata PPa koji sam dobio , očigledno je o čemu se radi

Robin-Good kaže:
NEXT STOP - FINANCIAL FREEDOM WITH FOREX

How can YOU achieve FINANCIAL FREEDOM with FOREX for FREE?
It's so EASY, you won't believe your eyes.
All you have to do is to visit http://www.forexsignalshop.com and open an account with AVA FX through the link you find there . . .
Then . . .
Make a deposit of at least $200

Then . . .
Tell us at Forex Signal Shop your account details and BOOM!!!
Your Forex trading rocket will blast off BIG TIME.
You don't need to pay us anything, because the trader will pay us commission on how much you earn, so the more you earn, the more we earn.
We can ALL be WINNERS together.

But what about the trading? How does it work?

Well, just leave all of that to us.

Our FOREX TRADING GURU has more than 7 years experience, and he'll generate signals via the program SignalShop Copier so that all of the trades he makes can be duplicated on your own trading platform - so whatever profits he makes on our account, he makes on yours too.

We won't promise to make you rich overnight, but we will help you to make regular and consistent profits for FREE - the sky really is the limit with Forex Signal Shop.

Can you believe how EASY this is? And it's all for FREE!!!

What are you waiting for?

http://poljoprivredni-forum.com/member.php?u=28461
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Evo jedna obavjest za moderatore, naime primjetio sam da imamo dvije teme o IMT 542.
IMA je i u podforumu MEHANICKA RADIONICA, i u podforumu IMT, pa eto dalje je vama na volju sta cete uraditi;).. pozdrav..
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Evo jedna obavjest za moderatore, naime primjetio sam da imamo dvije teme o IMT 542.
IMA je i u podforumu MEHANICKA RADIONICA, i u podforumu IMT, pa eto dalje je vama na volju sta cete uraditi;).. pozdrav..

ova u ostalim traktorima je gdje se piše baš o traktoru, znači tko ga kupuje, tamo se informira i tak, a ova u meh. radionici je za različita pitanja glede kvarova i popravaka...
ja sam jučer ovu otvorio u meh. rad. jer je bilo nekoliko tema o 542, tipa servo volan, onda nešto o motoru, pa hidraulika... pa sam stavio onda da nosi jedan jednistveni naziv za sva pitanja vezana uz mehaniku o tom modelu traktora...
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Daj link od te nove teme, pa da to riješimo....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Ajde vi lepo uradite da nemože svako da otvori novu temu!
Nekako to ograničite, sa određenim broja postova 10, 20, 50, 100...
Jer obično bude ovako= novi član se registrira, i naravno nestrpljiv, jer ima neki problem, i otvara novu temu...dobije odgovor, i nema ga nikad više!
Tako se nagomilaju mnogo istih otvorenih tema, koje bi mogli ići pod jednu temu! Pa posle moderatori imaju posla do bola!
Tako da nov član, dok provede izvesno vreme na forumu, i dok postigne broj postova...on će znati mapu foruma, i mesto gde postaviti određeno pitanje!!!

:weedman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
gle forum je ovak radil par godina i nemreš sad preko noči sve promjenit.
budemo uveli reda bez brige,
kaj je bilo i kak je bilo više neče,ima nas sad i ak se potrudimo više se neče događat takve stvari.
naravno i ja sam za to da se neke stvari ograniče brojem postova ili onim osnovnim da se predstvi prije nego dobi mogučnost bilo kakvog pisanja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
naravno i ja sam za to da se neke stvari ograniče brojem postova ili onim osnovnim da se predstvi prije nego dobi mogučnost bilo kakvog pisanja.
A kaj bu sa onim trkačima koji nemaju ni jedan post, a šalju pp-e na sve strane?
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
A kaj bu sa onim trkačima koji nemaju ni jedan post, a šalju pp-e na sve strane?

a čuj, mi blokiramo koliko možemo, jedino ih zaja može blokirati da više uopće ne dolaze na forum, a jbga takvih je puno, pa treba vremena...
 

Najnoviji postovi

Na vrh