• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
Koje si cijevi koristio za stupce i koji je razmak izmedu stupaca
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Meni izgleda kao da ovaj heder nije ni ušao pod krov ili me slika vara.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Krov je možda ravno iznad, ali stup je iza (djelomično je skriven na slici). Kod tak visokog krova je uvijek problem kiša i snijeg donešen vjetrom. Na takvom objektu bi klizna vrata s prednje strane sjela ko budali šamar.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Zdravo, grede i sve bukovo. Idući korak je da zamijenimo letve i mislim da će lim ići gore jer ga imam.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Lim ću na krov, ili opet crijep još razmišljam budući da imam i jedno i drugo na raspolaganju.

A okolo će biti daska
Nije mi bitno da je zaključano tako da će ova strana ostati otvorena, a ionako je sve pod video nadzorom
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Lim bez izolacije nije zahvalan za krov. Kondenzira i kaplje i na nadstrešnicama. Imam takav slučaj. Limom su natkrivena drva na sušenju pa to nije problem, ali ako imaš ispod nešto osjetljivijeg onda to može biti veliki problem.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Kukuruzana mi je 25m širina; 1,25 širina, pa 4,25 m prostor za garažu sirine, te još 1,25m sirine kukuruzana, i sve je pod jednim krovom ako me razumijete.

I gore je lim, i već je preko 10 godina tako i letve su još ok tako da za 10-15 godina da i zamijenim letve nikakav problem nije.. pilanu imam sve imam tako da troška praktički nema
 

Najnoviji postovi

Na vrh