• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Č

Čugi

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

GOTOVO!!! :D :mrgreen: :p
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
@BobanNB

Sam, brate sam, od temelja do krova, ja i otac, malo po malo. Imaš slika i komentara na predhodnoj stranici kao i u ovoj temi- Obrisan neispravan link.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

joj je krasna,, 8)
želim ti da te dugo,,dugo služi,,i da puno strojeva spremiš po nju,, ;)

:D bit će metli,,močeš ju i pomest ;) ;)
 
R

Ratarko

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Dobra je , puno toga će se tu sakriti od kiše . :)
 
Č

Čugi

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Hvala, hvala! :) A metle stupaju u akciju kada jednog dana bude dole izbetonirano. :mrgreen:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Heehehehehehhe, ima toga i kod nas...to vam se zove podravski jal iliti zavist. Ako napreduješ i postižeš nešto onda su ti sve ove ostale lijenčine zavidne i samo gledaju kako da ti naprave štetu ili nešto ukradnu...nevjerojatno ali istinito... Meni npr. u zadnjih par tjedana jedan dalj susjed šeta po dvorištu kad nas nema doma i gleda u plastenike i sl. vidjeli su ga ljudi od povjerenja... sad ću mu ja stavit tamo Rockya (pseto od 46 kg, vučjak :D ) pa će njih dvoje šetati zajedno :mrgreen:
 
M

matija

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

zjockoo kaže:
Heehehehehehhe, ima toga i kod nas...to vam se zove podravski jal iliti zavist. Ako napreduješ i postižeš nešto onda su ti sve ove ostale lijenčine zavidne i samo gledaju kako da ti naprave štetu ili nešto ukradnu...nevjerojatno ali istinito... Meni npr. u zadnjih par tjedana jedan dalj susjed šeta po dvorištu kad nas nema doma i gleda u plastenike i sl. vidjeli su ga ljudi od povjerenja... sad ću mu ja stavit tamo Rockya (pseto od 46 kg, vučjak :D ) pa će njih dvoje šetati zajedno :mrgreen:

ma zamke za medvjede mu postavi + bodljikavu zicu :mrgreen:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Nabavi si Šarplaninca a ne ,,vučijaka,,
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Ma, za njega bi najradije dobermana i to starog, onog što je već poludio. :D :D
Nevjerojatno je kako neki ljudi uopće nemaju srama....
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Šarko je za njih sve tata-mata,dovoljno je samo da ga vidiš,ne mora ni zalajati,a kada krene teško staje.
 
Z

zrine892

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

ma pudlicu nabavi...krvoločnika...;) ;)
 
Z

zoki

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

za otjerat dobar je i bernandinac :twisted: :twisted:
 
K

KRESO

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

a to ti je ta tema Čugi i ja mislim da ne bi trebali raspravljati o pudlicama! he,he
AJDE DA VDIMO GDJE DRŽITE STROJEVE! :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

šmrcc....vani...ove godina bi se trebala praviti šupa...a nikako kda napravim...
 
A

agrotehničar

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Novi sam na forumu, imam malo porođajnih muka sa snalaženjem ali evo i to sam nekako rijesio. malo slika za početak.
u fazi nastajanja:
Obrisan neispravan link.
Napokon dovrseno, zbogom kiši, snijegu i ostalom:
Obrisan neispravan link.
 
K

KRESO

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

i ja bi takvu :(



koliko su te koštali "I" profili :blackeye

e da dobrodošao na forum i nadam se da ćeš biti aktivan ;)
 
A

agrotehničar

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

KRESO kaže:
i ja bi takvu :(



koliko su te koštali "I" profili :blackeye

e da dobrodošao na forum i nadam se da ćeš biti aktivan ;)
ukupna masa na cijelom krovistu je negdje oko 8 tona a profili su koštali oko 50.000 kn plus troškovi montaže, možda je moglo malo jeftinije, al eto sta je tu je.
 
K

KRESO

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

i još jedno pitanje zašto si išao tako visoko sa garažom :scratch

malo previše košta, koliko je sve skupa preko 10000 ojra :scratch
 
A

agrotehničar

Guest
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Da, malo je preskupo, ali ukupno gledano i nije teko puno, kroviste je bilo najskuplje, ukupna investicija je bila oko 20000 ojira. Sto se visine tice, od poda do krova je 5m, malo je previse ali to je zato sto visina ne kosta puno, nekoliko redi bloka vise i to je to. Jos nisam naso stroj koji je toliko visok ali kako se to i inace kod nas radi, nek se nadje, zlu ne trebalo. ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

AGROTEHNIČAR od kud si :?:
dobrodošao na forum, čuj sviđa mi se tvoja šupa joj šta bi ja tu bala natrpao. :roll: :mrgreen:
kod mene je drugi problem, imam ja štagljeva i šupa al stalno kak povečavam stado a štala nije gotova trpam sve u štagljeve.
tak da strojevi dobiju izgon van, i auti su svi vani ko da sam ih na cesti našao :oops: :cry: :shock:
e da jedna opaska oko te šupe, susjed mi je imao sličnu šupu koja je bila sa 3 strane zatvorena i samo prednja strana otvorena, kad je ove godine došlo olujno jugo , srušilo je kompletno sve, ZAŠTO, vrlo jednostavno, vjetar kad je ušao nije imao kud izači, i zato ruši sve pred sobom, ako budeš zatvarao , zatvaraj sve 4 strane ili 3 i šante ostavi otvorene.
 

Najnoviji postovi

Na vrh