• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Obnova Ursusa C-355

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,575
Bilo ti je onih starih lijepih tamno crvenih.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,575
Ma OK, ta je lijepa. One su bile u modi još davno prije nego si se rodil ;)
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Nego gdje si izgubio šarafe na prednjim točkovima?
 
Posljednje uređivanje:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Kupio nove jer su originalni poispadali pa stavljani kojekakvi...

Došla i kabina na red.

20190928_162725.jpg

20190928_203211.jpg

20190928_203247.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Nema kaj, lepi je, a vjerujem da je kroz ove sve godine i zaslužil jedno uljepšavanje. Sad nek radi dalje i nek vrača uloženo po drugi put.

I još jednom, Marko tebi svaka čast na volji i trudu da to sve skupa napraviš s malo znanja i u ne baš idealnim uvjetima. Pokazal si da se može kad se zapne.
Čestitam
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Ne očekujem ja da će on raditi godinama bez ikakvog kvara, i dalje mu je 40 i kusur godina.

Želja mi je odavno vidjeti ga u ovakvom izdanju i ostvarilo se... A želja je također bila to sam odraditi. Lako je odvesti majstoru i dovesti gotovo.

Plača je onaj osjećaj kad netko dođe kod njega i kaže "A jebote jesi ga sredio, pa tko ti je to radio?" 😎
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
To je poduhvat, koji je zahtijevao puno rada i odricanja, a da ni ne spominjem koliko vremena je potrošeno za sve to odraditi.

Sigurno ćeš imati dobar osjećaj kad budeš išao raditi s njim.
Zato jer dobro izgleda i zato jer mehanički potpuno ispravan. Sam znaš što si sve odradio i znati ćeš ako nešto zaškripi (točno o čemu bi mogao biti problem). To je najveća prednost takvog zahvata.

(y) Sve pohvale za odlično odrađen posao!
 

Najnoviji postovi

Na vrh